Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes a közös "játszadozás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes a közös "játszadozás" a mostohatesóval?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, van egy mostohaöcsém, 16 éves, akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Mivel egy szobában lakunk, megegyeztünk, hogy nem titkolózunk egymás előtt, és nem szégyellősködünk. Mikor meglát meztelenül, mindíg feláll neki, de engem is izgalomba hoz :-)

Szinte rendszeres közös esti program hogy együtt masztizunk. De van hogy mondjuk én tanulok, ő meg mellettem veri. Egyáltalán nem zavar, sőt, jól érzem magam így. Hangsúlyozom hogy fel sem merült hogy egymáshoz érjünk!

Szerintetek ez jó dolog?


2010. jún. 21. 11:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
22:30 <-akkor bátyus mert én 18/f vagyok:D
2010. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
43%
Örülnék neki ha nekem lenne egy ilyen mostohanővérem. :) 16/f
2010. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
11:19 Juppi~! *hullám* \o/ :D
2010. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nekem kell egy mostohatesó :))


18/F

2011. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet?
2023. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!