Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes a közös "játszadozás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes a közös "játszadozás" a mostohatesóval?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, van egy mostohaöcsém, 16 éves, akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Mivel egy szobában lakunk, megegyeztünk, hogy nem titkolózunk egymás előtt, és nem szégyellősködünk. Mikor meglát meztelenül, mindíg feláll neki, de engem is izgalomba hoz :-)

Szinte rendszeres közös esti program hogy együtt masztizunk. De van hogy mondjuk én tanulok, ő meg mellettem veri. Egyáltalán nem zavar, sőt, jól érzem magam így. Hangsúlyozom hogy fel sem merült hogy egymáshoz érjünk!

Szerintetek ez jó dolog?


2010. jún. 21. 11:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%

Az meg sem fordult senkinek a fejében, hogy nem direkt laknak egy szobában?? Nekünk sem futotta 5 szobás lakásra/házra, így 20 évig én is az öcséimmel laktam egy szobában. Ekkora volt a lakás, hiába hisztiztem volna saját szobáért, ha nem volt.

Szerintem nem gáz, ha titokban tudjátok tartani. De most tényleg, mi baj lehetne ebből? Ha csak mostohatestvérek vagytok... Még akár össze is jöhettek, és boldog párként is végezhetitek.

(Megjegyzem, én soha nem vetkőztem volna le az öcséim előtt, bár tény, hogy mi édestestvérek vagyunk.)

24/l

2010. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%

utolsónak: az teljesen más ha édes tesó előtt meztelenkedsz, nem kívánod meg a saját testvéredet, ha csak nem vagy beteg.

am meg sztem is hamarosan le fogtok feküdni, ne mond nekem hogy még 1szer sem fordult meg a fejedben:D

de nem tudom hogy ebben van-e valami rossz, hiszen pont ugyan olyan érzelmek alakulhatnak ki köztetek mint a szomszédok között, hiszen a tudaton kívül semmi más nem különböztet meg titeket a szomszédoktól:)

és a szomszédok is szokták.... azt...;D x)

de am ez tényl nagyon durva helyzet hogy egymásra/egymás mellett huh :D

2010. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
76%
mérnincs egy ilyen mostohanövérem...tuti bevezetném a ,,csak szex és más semi,, szemléletet. Amugy szerintem az igények természetesek, feküdjetek le nyugodtan, jobb mint az egyéjszakás kalandok.
2010. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
XDXDXDXD!!!!
2010. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Woo, de örülnék, ha lenne egy édes mostohaöcsikém vagy bátyám *-*
2010. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
78%
Semmi beteges nincs benne. 16 éves srác meg 18 lány, egy szobában laknak és vonzódnak egymáshoz. Csak arra kell vigyázni, hogy ne zavarjon be a későbbi kapcsolataitokba, mert vele lehet, hogy még sokáig együtt kell élned.
2010. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
szerintem tök jóó;)
2010. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%
21:29 <-leszel a mostohatestvérem?:D
2010. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
21:58 Leszee~k! *w* 16L vagyok. Öcsi vagy bátyus vagy?
2010. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
ha neked jó,nekem jobb...
2010. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!