Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes a közös "játszadozás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes a közös "játszadozás" a mostohatesóval?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, van egy mostohaöcsém, 16 éves, akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Mivel egy szobában lakunk, megegyeztünk, hogy nem titkolózunk egymás előtt, és nem szégyellősködünk. Mikor meglát meztelenül, mindíg feláll neki, de engem is izgalomba hoz :-)

Szinte rendszeres közös esti program hogy együtt masztizunk. De van hogy mondjuk én tanulok, ő meg mellettem veri. Egyáltalán nem zavar, sőt, jól érzem magam így. Hangsúlyozom hogy fel sem merült hogy egymáshoz érjünk!

Szerintetek ez jó dolog?


2010. jún. 21. 11:22
1 2 3 4
 11/35 Funktasztikus ***** válasza:
57%
kicsit beteges de ha igy jó..:D ha nincs semmi vér rokonság akár le is feküdhetnétek egymással akár még járhatnátok is a szülök más kérdés szval kicsit beteges de azért..am sztem kivánjátok egymást
2010. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%

Ez így nem helyes ha együtt masztiztok és nem értek egymáshoz egy kicsit beteg te arra ujjazod magad hogy ő rád veri.inkább sexeljetek

amugy normális részben

2010. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Funktasztikus ***** válasza:
28%
egyxetértek feküdjetek le az már normálisabb mint egymásra...
2010. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

OMG! Nekem is van egy mostohatesóm de kizárt, hogy játszadoznék valaha is vele 23 év van köztünk :@

az még bele férne számomra, hogy látjátok egymást meztelenül,na bumm ez még nem nagy dolog, na de a többi , beteges !!!

Nekem már az is sok, hogy egy szobában laktok, az sem egészséges külön neműeknél és ennyi idősen azért kell az embernek a privát szféra !!!!a szülők erre nem gondoltak ?! és mi lesz ha neked lesz egy barátod, akkor a mostohatesó előtt fogtok szexelni , ő meg veri közben a farkát mint amikor tanulsz ....

24/L

2010. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
78%
hát barátnőm is a mostohatesójával vesztette el és azóta "jóban vannak" közben mindkettőjüknek van kapcsolata évek óta.. érdekes, de ha ez jó nekik..:D
2010. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha sem Anyukátok, sem Apukátok nem közös, akkor nincs ebben semmi rossz. De ha az egyik szülő közös, akkor már nem valami jó dolog. Bár, ha az egyik szülőtök közös lenne, akkor féltestvérek lennétek és nem mostohatestvérek.
2010. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
33%
Linkeljetek egy videót:-)
2010. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
26%

A hölgynek meg még annyit, hogy ha lesz egy pasid ez a fiú totál féltékeny lehet rád és elcseszheti az egész kapcsolatodat... Nem kéne ezzel játszanotok.

35F

2010. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez érdekes kérdés! Szerintem nem ez a beteges! Gondoljatok bele: ennyi idősen, egy vadidegen ellenkező neművel egy szobában laktok otthon. Ez nem normális! Még jó, hogy megkívánják egymást! 18 éves lány és 16 éves fiú. Az a csoda, hogy eddig még nem dugtatok. Nem kéne együtt laknotok, mert ez így nem jó! Az normális, hogy megkívánjátok egymást, de próbáltok jó kisfiúk meg kislányok maradni,csak masztizunk egymás előtt. A szülők nem gondoltak erre? Nincs más megoldás?

Két megoldás van:

1. külön szobába költöztök és nem meztelenkedtek egymás előtt. (bár ez már nehéz lesz, mert megnyaltátok már a sót!)

2. Dugni fogtok nemsokára, ez tuti, ezt nem lehet így birni! ( de veszélybe kerülhet a későbbi kapcsolatotok és a szülőké is, hacsak nem vagytok szerelmesek!)

2010. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%
Védekezzetek! :-)
2010. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!