Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes a közös "játszadozás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes a közös "játszadozás" a mostohatesóval?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, van egy mostohaöcsém, 16 éves, akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Mivel egy szobában lakunk, megegyeztünk, hogy nem titkolózunk egymás előtt, és nem szégyellősködünk. Mikor meglát meztelenül, mindíg feláll neki, de engem is izgalomba hoz :-)

Szinte rendszeres közös esti program hogy együtt masztizunk. De van hogy mondjuk én tanulok, ő meg mellettem veri. Egyáltalán nem zavar, sőt, jól érzem magam így. Hangsúlyozom hogy fel sem merült hogy egymáshoz érjünk!

Szerintetek ez jó dolog?


2010. jún. 21. 11:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
jól toljátok :D
2010. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
37%
mármint semmilyen rokoni kapcsolat nincs köztetek? nekem ez akkor is durva...
2010. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit beteges, de ha jólesik...
2010. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
én a helyedben egyszer azért maszti közben bekapnám neki...
2010. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
Sigmund Freud szerint egy közeli (nem vér) rokonnal való szexuális kontaktus aszexualitást okoz, mivel a szuperego nem képes feldolgozni ezt a fajta traumát.
2010. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem helyes.
2010. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
76%
segitsetek egymásnak sokkal jobb lesz, mindent szabad
2010. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Semmilyen vérrokonság nincs köztünk. Fél éve vagyunk egyébként mostohatesók, csak annyi a közös vonásunk, hogy elég közel kerültünk egymáshoz. De nem együtt nőttünk fel!
2010. jún. 21. 11:30
 9/35 anonim ***** válasza:
7%
Későbbiek során milyen hatással lesz... S mi lesz majd ha eljő a nagy ő? Utána is verni fogja? Vagy csak a párnácskádra. Énis jóba voltam egy pár csajjal, de előtte nem racsniztam.
2010. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
6%

az nem számít, hogy nem együtt nőttetek fel.

aszexuálisok lesztek, csak egymással tudjátok majd élvezni a szexet, senki mással, ez meg ugye hosszabb távon kifizetődő.

2010. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!