Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ilyen ruhában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyen ruhában, talajrészegen fesztiválozik, és megfogdossák a fiúk, akkor fog metoo posztot írni másnap facebookra?

Figyelt kérdés

🤔

[link]



2018. aug. 21. 23:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Ezért megyünk ilyen helyre mindig többen. Legalább 6 haver, fiúk, lányok vegyesen. És ha valaki úgy érzi, hogy taperolni van kedve, akkor nagyon gyorsan ráfázik. Ismerkedni így is lehet, aki akar valamit, az odajön és csatlakozik hozzánk.

Azt bele kell kalkulálni, hogy fesztiválon a fiúk is isznak kicsit, tömeg is van, és ha pont a barátnőjét akarod fogdosni, annak legalább egy orrtörés a vége.

Ilyen helyekre egy fiatal lány soha nem megy egyedül. Nincs is zaklatás.

Sokkal nagyobb esélyed van rá a buszon, átlagos utcai ruhában. Tudom, jogosan nyúltak a 12 éves húgom ruhája alá, elvégre a qurva anyját, hogy kinéz 14-nek, és mert szép is lenni. Ja, abból is feljelentés lett, mert a buszon is van kamera, el is kapták.

De ez minket nem nagyon vigasztal.

2018. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
55%

Megosztó téma. Egyfelől igaza van azoknak, akik hangoztatják, hogy joga van hordani és ez nem jogosít fel senkit fogdosásra. Na de másfelől meg a valóságba kell élni, ahol vannak fogdosók/gyilkosok/elmebetegek stb. Ha valaki nem álomvilágban él tud ezekről és igen a lakását is zárja, mert nem ideális világban élünk ahol esélytelen, hogy kiraboljanak. De ha zárom a lakásom, akkor miért nem hozok óvintézkedést a zaklatás ellen is magam miatt? Tény, hogy a zaklató az erkölcstelen, de én tudom viszont, hogy léteznek zaklatók/fogdosók akkor nem az én butaságom is ha ezt figyelmen kívül hagyom?


Szóval mondjuk úgy fogos téma és nem lehet csak egyoldalúan nézni.


Eszembe is jutott egy cikk amit olvastam röptibe vagyis csak a címe. Lehet nem pontosan idézem "Egy millenial pár ISIS területen haladt át, hogy megmutassa mindekiben ot ta jóság és megölték őket".

Kicsit ilyen ez a "nem jogosítja fel, hogy fogdosson, azt hordok amit akarok" elv is. Végülis igen, de a valóságban ott lesznek a perverzek, szóval jobb realistán nézni.


Kérdés: Ha tudom, hogy ha lemegyek teli pénztárcával xy térre, ahol napi szinten rabolnak ki embereket, akkor hülye vagyok vagy tökéletesen ártatlan áldozat? Vagy inkább mindkettő?

2018. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, hogy amikor leírom, hogy első randi nappal, forgalmas helyen és nem hagyom magam kocsival hazavinni, akkor mindenki háborog, hogy miért nézünk potenciális kéjgyilkosnak minden férfit.

Vagy ha azt írjuk, hogy este igenis ebkötelessége a buszig kísérni a pasinak a barátnőjét, akkor is megy a háborgás, hogy mi történhet.

Randira se csadorba szoktunk menni.


És akkor most számoljatok össze, hàny komment írja, hogy ha egy fiatal lány szexi ruhában van, akkor még is érdemli, hogy mindenki megerőszakolja vagy megfogdossa, aki arra jár.

Szerintem csak lányok (nők) írtak olyat, hogy ez nem jogosít fel senkit semmire.

Kb. az összes hímnemű válaszoló úgy gondolja, hogy még csak nem is lehet a csajnak ez probléma.

Ugyanezek mászkalnak az utcán, utaznak velünk a buszon, és egyáltalán nem véletlen, hogy minden idegen férfiban potenciális zaklatót làtunk.

Ezért.

2018. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod kivárni a holnapot? Mi nem tudjuk, holnap kiderül, hogy kiírta-e.
2018. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a lenge öltözék nem jogosít fel senkit, hogy megtapizzák. Votmá? És remélem ezzel tisztában vannak a talajrészeg férfiak is. Kérem a 100%-ot!!!
2018. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
91%

Ha a lenge öltözék feljogosít a zaklatásra, akkor kimehetek a strandra, és mindenkit sorra erőszakolhatok? :)

Vagy hogy gondolják azok, akik ilyeneket írnak??


Ha lányotok lenne, és megerőszakolnák, vajon az lenne a reakciótok, hogy lecsesznétek a lányotokat, hogy minekmentoda, meg mé' nem vett burkát? Ha igen, akkor nagyon, nagyon, nagyon komoly gondok vannak a fejekben...


Igaza van az egyik válaszolónak, ezeket a megnyilvánulásokat elnézve nem tudom mit csodálkozik pár pasi, hogy a nők már potenciális erőszaktevőt látnak sok pasiban...


Forog a gyomrom...

2018. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kérdező arra gondol, hogy kilátszik a nadrágból a feneke. Eléggé gusztustalan, bár tudom, ez a mai divat. Én is fiatal vagyok, de különösen ügyelek arra, hogy olyan nadrágot vegyek, amiből nem látszik ki a fenekem. Mert engem így neveltek, na. De ettől függetlenül tényleg nem normális, hogy bárki emiatt fogdossa a lányt, ez senkit nem jogosít fel. Csak vannak olyanok, akik vérszemet kapnak az ilyen dolgokra és ezért kellene megpróbálni úgy felöltözni, ami nem vonzza a tekinteteket. Jó, tudom, 24 évesen elég maradi vagyok, ma már minden elfogadott, de én sem apáca ruhában járok, csak nincs ki a fenekem, meg a mellem.
2018. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
13%

# 26

egyszerűen hihetetlen, hogy milyen ostoba vagy, hiába pontozod fel magad

mi csupán annyit mondunk, hogy ne csodálkozz, ha megerőszakolják a lányod, ha bugyiba bemegy kb. 250 ezer részeg férfi közé, egy szóval nem mondtuk, hogy nem a férfi a hibás, de ez téged nem fog vigasztalni

ha bekened magad vérrel, és beugrasz a piranhák közé, akkor is nyilván nem te tehetsz róla, nem te zabálod fel saját magadat...

pont leszarják,hogy a te értékrended szerint mi jogosítja fel a másik félt a szexre

érted? vagy direkt nem akarod megérteni, és személyeskedést és becsületsértést akarsz csinálni csakazértis'

mert sehol sem olvastam, hogy jól meg kéne erőszakolni a lányt, mert ilyen gatyában van

idióta, forog a gyomrom...

2018. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
15%

a szókiforgatás az megy..

attól mert leírjuk a tényeket és javaslatot teszünk a bajok megelőzésére még nem taperolnánk végig senkit..

ha nektek nem böki ki a szemeteket, hogy ki teszi meg az ELSŐ lépést a probléma felé akkor gondoltam szólok..de ugye minek..

Ha lányom lenne nem járna olyan helyeken olyan öltözetben olyan véralkohollal, hogy baja legyen..

Én pl tudok részegen is vezetni de nem szoktam mert lehet, hogy baj lesz..vagy nem szállok le a tigris mellé a szafarikocsiból mert tudom, hogy szeret..vagy nem csövinek öltözve megyek állásinterjúra mert tudom, hogy mi az illem


stimm csajok? nem szeretném a megválaszoltjaim között többet elöl látni ezt a vergődéseteket!

2018. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
88%

#28

Igen, tudok olvasni, és épp ezen akadtam ki. Mi az, hogy "ne csodálkozz"? Mintha természetes lenne, hogy f..szra húzok bárkit, aki megtetszik.

Komolyan érdekelne, ha kimegyek a strandra egy orbitális műfallosszal, és az összes pasinak beakasztom, akinek megtetszik a szexi felsőteste, akkor ők se csodálkozzanak?

2018. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!