Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenki 14 éves, csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki 14 éves, csak én vagyok ilyen vén csataló?

Figyelt kérdés
Vagy ez most a nyári szünet miatt van?
2010. jún. 21. 00:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,kemény 16 életévvel a hátam mögött. Az oldalon egyre elszaporodnak az ostoba kérdések,amire bevallom,be szoktam nyögni olyan marhaságokat,hogy fejtetőre állok én is tőle. :D

Sajnos kevés már az értelmes (relatív..kinek,mi) kérdés,amire valóban hasznos választ lehet adni és segíteni lehet a másik félnek. Ettől függetlenül igyekszem. Én is nagyrészt nevetni járok fel,mert igazán katasztrofális ami a nagyvilágban történik. Egyszerűen el vagyok képedve a korombeliektől és a nálam jó pár évvel fiatalabbaktól is. Nagyon kevés olyan ember van közöttük,amelynek több az esze 1 maréknyi szárított molylepkéjénél.

Mellesleg az olyan kérdések is kinyírnak,amikben kérdezgetik hogy a farka X centi és hogy az elég/jó lesz-e? Öcsém,mindegy hogy mekkora,csak használni tudja. Meg amikor töltögetik fel magukról a képet,mert azt várják hogy majd mindenki a térdük előtt hever,hogy ők mennyire gyönyörűek vagy kívánatosak/f_szagyerekek.

Boccs,elragadtattam magam! :D

2010. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
azért ne minden 14 évest vegyünk egy kalap alá... vannak olyan 20 évesek itt elég sokan akik sokkal cifrább kérdéseket írnak ki!
2010. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
án pl elájulok néha a korombeliektől... 15 vagyok, de amiket itt kiírnak... néha amikor nevetni járok ide, már nem tudok nevetni, mert ez nem vicces, ez szörnyű. régen még röhögtem, de mostanában már annyira dúrván elfajultak itt a dolgok, hogy nem tudok...
2010. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!