Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenki 14 éves, csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki 14 éves, csak én vagyok ilyen vén csataló?

Figyelt kérdés
Vagy ez most a nyári szünet miatt van?
2010. jún. 21. 00:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én is idősebb vagyok:)hagyni kell a fiatalokat kibontakozni,sokszor nevetek a bolondságokon:)s hogy mennyire nem foglalkoznak a mai tizenévesekkel a szülők:)a kérdéseik és válaszaik alapján:S
2010. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Gondolom sokan vannak hasonlóan, mint én, hogy megnézem az adott napi friss termést, egy-két kérdésre majdnem válaszolnak, aztán rájönnek, hogy teljesen felesleges, úgyís nagyívből szarnak a véleményünkre, sokszor meg csak önigazolást várnak. Ritka a normális kérdés, ahol azt érzem, hogy érdemes lenne véleményt nyilvánítanom, az okosságaimból hinteni valamit, csak ilyen esetekben már mások megírtak mindent...


(23)

2010. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

VÉRPISTIKE? Kedves kérdező, csak nem te is szerepjátszol?

16/F

2010. jún. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:

Ez meglepo. Meg a vegen kiderul, hogy en vagyok a korelnok a kemeny 28 evemmel. :)

Amugy nemreg regisztraltam, meglattam egy viccoldalon egy screenshotot, es gondoltam megnezem az oldalt, ha mar ennyit lehet rajta rohogni.

De azert aranyosak neha. :)

2010. jún. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
15/L És ha nem tudok értelmes választ adni akkor inkább nem is írok.. Lehet lenézni, hogy én is "tudatlan tökmag" vagyok. Bár néha szinte a szemem is fennakad azon amiket nálam jóval idősebb emberek kérdeznek.. Na örültem!
2010. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
én sem vagyok túl öreg (16)de én csak általában röhögni járok ide mert vicces mikor megkérdezi a 12 éves kislány hogy lehet-e terhes mert megfogta egy fiú a kezét. am sztem nincs baj azzal ha mi is meglátogatjuk az oldalt mert én speciel ha válaszolok akkor nem hülyeséget. és volt olyan kérdésem amire nagyon sokat segítettek a válaszok.
2010. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
én 16/L vagyok, az előttem szólóval értek egyet, én is csak röhögni járok ide. bírom mikor felteszik a kérdése, hogy hogyan kell csókolózni :DDDDDDDD(és ha esetleg valaki még egyszer felteszi ezt a kérdést az először olvassa el az ehhez hasolnó 1000000000 kérdést és ha esetleg még akkor sem jött rá hogyan kell akkor irjon privátot, de könyörgöm ne tegye ki még egyszer,thx :)) Elég ritkán válaszolok, de akkor legalább értelmesen, vagy is mikor visszaolvastam nem voltam lepontozva, leoltva és lecseszve... köszönöm és pápááá.
2010. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
16/L vmi nem???
2010. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
én 18/f vagyok és őszinte leszek:) engem idegesít a sok kis 14-15 éves tudatlansága:) alap dolog volt nálam még pedig nem számítok olyan öregnek épphogy átléptem a felnőttkort ,hogy először utánanézek az interneten mindennek hiszen a google erre van. Így megtudtam mire kell figyelni stb.Mivel a mai szexuális felvilágosítások már elég későn vannak. És amugy az itt értelmesen válaszoló idősebb tapasztaltabb kommentelőknek is nagy köszönet hisz olyan dolgokat fednek fel sokszor elöttem amire én nem is gondolnék és így ilyen dolgokra is figyelek. Csak így tovább(Y)
2010. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
16/F
2010. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!