Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani fiatal srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiatal srácok miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre h már a 14-15 éves srácokat is csak a szex érdekli.(Tisztelet a kivételnek) Nem egy olyat ismerek aki azért szól be egy 13-14 éves lánynak mert kicsi a melle. De miért? Azt várják h olyan legyen mint pl Kelemen Annának? Volt egy srác akit nagyon szerettem és kiderült hogy csak azt akarta 15 évesen.. aztán én voltam a ribanc hogy nem fekszem le vele. Miért van ez? Vagy ez csak engem zavar ennyire? :S

14/L


2010. jún. 20. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Rossz fiút választottál.

Én a barátnőmmel főleg nem a szexért lennék együtt. Meg voltunk együtt...

2010. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért mert kamaszok. hidd el mi is csajokról beszélgettünk 15 évesen. később még durvább lesz a helyzet ^^- nyugodj meg, rá se bagozz, éld az életed.


drb23F

2010. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt tombolnak a hormonjaik, másrészt azt gondolják, ez a viselkedés menő. (És ha azt gondolja közülük mindenki, akkor tényleg az számít menőnek. Egymás előtt.) Szerintem.

A ribanc meg elvileg az, aki fűvel-fával kúr, és érzéketlen. Ha egy kis p*cs mégegyszer leribancoz, mert nem szexelsz vele, magyarázd meg neki a szó jelentését.

2010. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a farkuk után mennek állandóan.. Én nem vagyok ien szerencsére.
2010. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen te MÁS vagy mint a többi. MÁS!
2010. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem vagy "ien".. hát ez megnyugtató XD
2010. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De a már fiatal srácok akkor ott is kezdhetjük hogy fiatal lányok. Miért is mennek a farkuk után? Na ugye van ebben valami.
2010. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos eddig bunkókkal hozott össze a sors. De én azt kívánom Neked, hogy találj egy olyan fiút, aki őszintén szeret, én nem csak a tested akarja! Nagyon sok boldogságot és minden jót kívánok Neked egész életedre!!!
2010. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal fiúk mennek a farkuk után, a fiatal lányok meg mennek a farkak után. ennyi...
2010. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

08:28-as köszönöm szépen! :)

meg mindenkinek a választ!

2010. jún. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!