Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a nagy bimbóudvarról?

Figyelt kérdés
Ha megláttok egy melltartó nélküli lányt, akkor eszetekbe jut, hogy "parizercsöcs"? mert őszintén szólva a napiszar meg a hozzá hasonló szennyek eléggé beijesztettek... nagy melleim vannak (75D) és sajna nekem is ilyen a mellem :S
2010. jún. 20. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
nekemis ilyen, de eddig nemvolt panasz, mert ha fel vagyok izgulva teljesen máshogy fest a heyzet ;)
2010. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Öszintén: Én nem szeretem.


De ugye ez nézőpont kérdése, mondjuk nagy mellnél még elfogadhatobb számomra, mint kisebb mellnél.


De amugy rohadtul nem számít, ez miatt biztos nem dobnálak ki.

2010. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, ha már valakivel szexelek, akkor van köztünk egy érzelmi kötödés, ami azt jelenti, hogy elfogadtam olyannak amilyen.


21/F

2010. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tenyérbemászó
2010. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem se érdekel,max reggelire parizeres kenyeret eszünk
2010. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet!

Most nem keresgélek hasonlókat - vannak ilyen oldalak, és a nők rajtuk általában gyönyörűek. A "D" méret csak a kezdet ott.

2010. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy mellen szerintem nem zavaró. Kicsi mellen elég furán néz ki, azt meg kell hagyni.
2010. jún. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minél kisebb és hetykébb a bimbó annál jobb, és az udvar is legyen inkább kisebb, mint nagyobb, de ez csak az én véleményem
2010. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jöhetnék még :)
2010. jún. 21. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
75D az szép nagy lehet és formás :-) szóval szerintem arányosan lehet szép ha nagyobbak a karikák :-)
2012. jún. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!