Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nekem sincs barátom és nem tudom miért már egy ideje, amióta szakítottak velem. úgy érzem senkivel sem találom meg a hangot, és mostanában elég sok ismerősömet elzavartam magam mellől. alig maradtak mellettem, barátom is kettő van talán, azok is fiúk. úgy érzem engem engem senki sem szeret. nem figyel fel rám senki:(
2010. jún. 20. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mihelyt eljutsz oda,hogy megtaláld magadban a szépet és a jót.Kedvesnek és bájosnak lásd magad,fog jönni a szerelem is..Felejtsd el az önsajnálatot és gyakorold gyönyörűnek látni magad.
2010. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Önsajnáltatsz. Ezzel pedig nem érsz el semmit, hidd el.
2010. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

és hogyan kell gyönyörűnek látni magam?

ha egyszer mindig sírok, semmi sem jön össze, és az előző fiú akivel voltam a földig taposott!

2010. jún. 20. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
28
2010. jún. 20. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Tejóisten!Én azt hittem kb 15 éves vagy.
2010. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
miért hitted?
2010. jún. 20. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a ma 20:39-es.Mit foglalkozol vele mit mondott az előző tuskó,hát nem az volt? Nem egy paraszt volt,akiben annyi intelligencia nem szorult hogy tisztességesen bánjon veled?Te egy ilyen ember véleményére építesz? felejtsd el,ne hagyd hogy még a jövőd is befolyásolja.Hogy lásd magad gyönyörűnek? tessék tükör elé állni,új smink,új haj,szexi új ruha,mosoly.És nézz a pasik szemébe,észre fogod venni hogy egyre több férfi nézz végig,szóval akkor már tudod hogy másnak is tetszel.De ezért tenned kell,mert egy mufurc siránkozó ember kinek kell?
2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm tanácsod. de ezekkel én tisztában vagyok, de még fogalmam sincs hogyan fogok kimászni ebből a helyzetből.elég rossz volt és katasztrófiáis..nem szeretek egyedül lenni, a smink meg a ruha a legkevesebb,
2010. jún. 20. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Ne gondold, hogy veled van baj, most lett vége a kapcsolatodnak, gondolom ennyi idősen már a családalapítás is foglalkoztat, tehát normális, hogy kiborultál, hiszen nem csak egy fiút, hanem a tervezett-megálmodott jövőképedet is elveszítetted. Most egy ideig szomorú leszel, de hidd el, ez sem tart örökké. Ha ez vígasztal, engem is pont ennyi idősen, 6 év után, 10 nappal karácsony előtt, telefonon(!) dobott a párom. Akkor azt éreztem, hogy vége a világnak, nem küzdök tovább, nincs értelme semminek. Aztán másfél év múlva megismertem egy fiút- 3 éve Ő a férjem. Hidd el, fogsz még örülni annak, hogy nem ez a fiú lett a társad egy életre. :)

A barátokról meg annyit, hogy pont ilyenkor, mikor mindig szomorú vagy, ilyenkor szokott kiderülni, hogy csak haverok, csak a vidám, könnyed oldaladra kíváncsiak, vagy pedig segítenek kimászni a kakiból, akkor is, ha ez nem túl szórakoztató. Ne sajnáld őket sem, ha valakit "el tudsz zavarni", akkor nem olyan ember, akire számíthatsz, ne csak akkor szeressenek már, amikor jól mennek a dolgaid!

Szóval sírd ki magad, "gyászold meg" az elveszített dolgokat, de közben ne felejtsd el, hogy ennél csak jobb pasit és különb barátokat fogsz még megismerni, amint túllépsz az általuk okozott csalódáson/bizalmatlanságon. Fel a fejjel, nem vagy egyedül, minden nő átéli ezt... :)

N/33

2010. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!