Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ennyire hogy volt mással is a párom előttem?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a páromnak elég sok barátnője volt, jó nyilván nekem sem ő volt az első de ő idősebb is úgyhogy ez egyértelmű. Szóval tegnap találtam ilyen 10 éves képeket az exeiről meztelen stb. És annyira idegesít hogy itt ebben a lakásban amiben együtt élünk abban az ágyban amiben most velem van azok a nők voltak. Próbálom magam nyugtatni hogy nyilván akkor még nem ismert stb. De akkoris zavar. Mondta hogy volt egy nője aki emiatt még pszichológushoz is járt. Nem vagyok normális hogy ilyeneken túráztatom magam igaz? Más is volt már így?
2018. aug. 9. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én magasról leszarom, hogy a párom kikkel volt előttem, pedig nyilván abban az ágyban szexeltek, amiben mi is.


Nekem ezek ilyen túlgondolt és túlértékelt baromságok, a jelen a lényeg, amiben élünk. Ha örökké a múlton rágódsz, akkor sose leszel boldog.

2018. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges ezen aggódnod, vagy ezzel stresszelned magad. A múlton nem tudsz változtatni. Különben is mit számít, hogy kivel volt előtted 10 évvel? Nem ez fogja befolyásolni a kapcsolatotokat kivéve, ha elkezdesz ezen most idegeskedni és netán konfliktusba kerülni a barátoddal ilyen hülyeség miatt.
2018. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez ne zavarjon, hülyeség ezen gondolkodnod.
2018. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohh mi sem egyszerubb veszel egy masik lakast uj agyat es mindjart jobban erzed magad.
2018. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 +1 :D

Felesleges ezen kattognod.

2018. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor téged még nem ismert.

Te is voltál másokkal, ő is. Ne foglalkozz vele, koncentrálj a jelenre. Akkor lenne probléma, ha MELLETTED lennének ezek a nők, nem pedig előtted.

2018. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyesmi nem csak téged zavar. Sok koros elmeállapotu létezik (ha ez téged vigasztal?)
2018. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!