Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó idézeteket tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó idézeteket tudtok ami megfelelne nekem?

Figyelt kérdés
van egy srác akit nagyon szeretek, de nem tudom mi érez irántam. vágyom rá...
2010. jún. 19. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval olyan idézetre van szükséged amiből kiderül, hogy a srác mit érez irántad , és ebben az idézetben szerepeljen az is, hogy vágysz rá testileg lelkileg ugye?
2010. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vágyom a srácra,hogy együtt legyünk,vágyom rá,hogy megcsókoljon, de nem tudom,hogy én tetszem e neki...
2010. jún. 19. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne idézgess mástól, az fantáziátlanság. Használd a saját szavaidat basszus.
2010. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még 1-2 kérdés, első vok amúgy,


Hány évesek vagytok, mióta ismered, személyesen találkoztatok e már, vagy volt e már kettőtök közt valami, vagy egyáltalán beszéltetek már egymással, vagy csak plátói jelenleg??

2010. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 és 16. Egy Általánosba jártunk. De kb 1 -2 hónapja beszélgetünk komolyabban... Egyik ismerősöm pasija volt de a csajszi megcsalta így a srác dobta...
2010. jún. 19. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt van egy:


Soha, soha, soha nem érzek együtt veletek

Könnyes lehet a szemetek, de nem érdekel a lelketek

Akkor is elmebeteg maradok, ha belegebedek

Ha síró gyereket látok, én a szemébe nevetek.

2010. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom de nekem eza kedvencem

Egyetlen ember van, akit annyira tudok szeretni, hogy mellette boldogan lennék boldogtalan


nekem ez akedvenc és saját

2010. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy amire vágysz, ott van az orrod előtt. Csak ki kell nyitnod a szemed, hogy észrevedd.
2010. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!