Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félre érti, ha ráírok msnen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félre érti, ha ráírok msnen, h milyen lett az érettségije?

Figyelt kérdés

Van egy srác, tök haveri szinten, am nem szoktunk beszélgetni. De most érettségizett. És baromra érdekel, h milyen lett. nem érti félre, ha ráírok úgye??

Jó tudom, hülye kérdés, de már attól is félek, h ha ráírok vkire, nehogy rögötn azt higgye bejön nekem


2010. jún. 19. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érti félre, ne aggódj. Szerintem szinte mindenki ezt kérdezgeti tőle, úgyhogy nem te leszel az első és egyetlen:)
2010. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy érti..:D

Ez a 10-12 éves lányoknál megy, hogy "Jajj rámírt a Peti, biztosan szerelmes belém"

2010. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érti félre. viszont Neked ő nem csak olyan, mint egy haver, különben nem aggodalmaskodnál ezen. :) biztos, hogy többet jelent a számodra. de ennyit nem fog félreérteni, nyugi.
2010. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, ő nekem téll csak egy haver. nekem inkább az ő barátja dobogtatja meg a szívem lassan 8 hónapja...
2010. jún. 19. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:

ahham, akkor attól félsz, csak mert rákérdezel, majd azt hiszi, h akarsz valamit, elmondja a haverjának, így az majd nem veszi észre, h őt akarod?

akkor kérdezd meg a neked tetsző pasit a haverja eredményeiről. egy indok, h cseveghess vele és közben meg is tudod, amit akartál.

2010. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h azzel a fiúval, aki bejön nekem, eléggé hadilábon állok:Snagyon durván koppintott ez a srác. De én még szeretem, nagyon...És titkon reélme, h közöttünk lesz mág vmi
2010. jún. 19. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rámírt PETI...

Csak épp a spermájával - na ott a gond.

2010. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

20:52

lol, ott meg a pont xD

2010. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!