Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? (alul)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (alul)

Figyelt kérdés

Tom h gyerekes kérdés de komolyan nemtomxD

Mivel borotváljam? mármint szimpla borotva vagy szörtelenítő vagy mittonénmi?


2010. jún. 19. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit? A fejbőrödet sima borotvával. A kutyádat például nem ajánlom, hogy bekend szőrtelenítő krémmel. A lábadat gyantázd.
2010. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ott lent sima borotva...Ha az epilátor meg a gyanta nem jöhet szóba. Ha gyantázni akarod, akkor kozmetikushoz menj, ő a profi, otthon macerásabb. Az epilátor eléggé fáj, de csak először. A borotva annyiban nem jó, hogy már másnap szúrni fogsz, és elég érzékeny ott a bőr, ezért kipattoghatsz meg piros lehet, viszkethetsz.

Amúgy fiú vagy vagy lány? A szőrtelenítőkrémet lánynak nem ajánlom, mert bekerül a hüvelyedbe és irritálhatja...Meg amúgy sem jók szerintem a szőrtelenítőkrémek, nekem pl kicsípte a lábamat meg nem vitte le a szőrt. Ja és állat büdös némelyik.

2010. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves lány vagy, előtte mutasd meg nekem, és eldöntöm, hogy kell-e borotválni egyáltalán. :)
2010. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fiú vok és akk most melyik?xD
2010. jún. 19. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!