Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van joga ítélkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van joga ítélkezni, szidni a nőket egy ilyen férfinek?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy olyan férfinek van joga ítélkezni a nők felett, aki úgy megverte az előző barátnőjét, hogy az kórházba került? Aki azt írta itt többször, hogy a következő barátnőjét is verni akarja, és lelkileg is kikészíteni? Aki szintén leírta többször, hogy kívánja a nőknek, hogy haljon meg a gyerekük, és az összes szerettük, továbbá szenvedjenek életük végéig? Magáról elismeri, hogy egy drogfüggő, gyógyszerfüggő, agresszív férfi, aki csak olyan videóktól képes elélvezni, ahol nőket kínoznak meg különféle módszerekkel, továbbá nőket gyilkolnak (megtörtént esetekről van szó, nem eljátszottakról). Van neki bármi joga, hogy mindenhová leírja, hogy milyenek is ezek a mai nők, hogy mindegyik milyen gonosz, amikor ő maga egy aberrált elmebeteg?
2018. júl. 29. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem hogy az ilyennek miért van joga szabadon élni... Ez egy közveszélyes őrült, be kéne zárni élete végéig...


De ha itt olvastad, akkor lehet hogy csak egy unatkozó gyerek, aki ezzel akar provokálni.

2018. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

1! Nem elvezkedem rajtuk. Csak nezem oket. Es elgondolkodom dolgokon.

2. Leirtam, hogy az a bantalmazas, hogy tortent.

3! Nem vagyok gyerek.

2018. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kamus kissrác aki szereti kiidegelni a nagyokat. Komolyabb szerepet ne tulajdoníts neki. Lehet igaznaj hangzik amit ír,de sszerintem abszolút kitaláció az egész. De jó troll,meg kell hagyni. Tapsot neki!
2018. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De miért nem rakják ki az ilyeneket az oldalról? Majdnem minden kérdésnél megjelenik a kommentjeivel, hogy ilyenek ezek a mai nők, meg kell őket csalni, alázni, az kell nekik, hogy jól meg legyenek verve (igaz, jó részét törlik is később). És írja a taszító szövegeket arról, hogy milyen kínzós videókat néz, meg hogy hogyan tervezi verni, lelkileg kikészíteni a következő lányt, akivel összejön. Értem én, hogy vannak, akik szeretnek trollkodni, de az, amiket ő ír, hogy például haljon meg minden nőnek a gyereke, meg az összes szerette, váljanak meddővé, és hasonló undorító kívánságok, az már egyáltalán nem poénos, vagy trollkodásnak minősül, hanem aberrációnak. Az ilyeneket be kellene zárni egy elmegyógyintézetbe.
2018. júl. 30. 00:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazad lehet,de ha senki még csak rá sem hederítene,valószínüleg megunná hamar a dolgot.

Igen,troll,de az aberráltabb fajtából. Én mindig csak lenézően hajtok tovább,ha meglátom a válaszát. Te se méltasd figyelemre. Sajnos az ostobaság benne nsgyobb mértékben van jelen,mint másokban.

2018. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Az bant az egeszben, hogy trollnak neznek. Mikozben kb orvosi esetet csinaltak belolem a nok. Regen kedves es normalis voltam. Mint irtam. De a sok visszautasitas es elnezve a mai noket, hogy is fogalmazzak, karrieristák...elegem lett az egeszbol. Aztan felnéztem par oldalra, ahol noket aláztak, kínoztak...jo volt nezni, mert kivetitem a sajat fajdalmamat rajuk.

Es kerdezo, te mar csúsztatok a dolgot. Lelkileg akarok ki készíteni lanyokat, nem fizikailag. Sose irtam olyat, hogy fizikailag is bantanam oket.

2018. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Bar en magam orulnek annak ha kamu lennek es annak ha troll lennek. Akkor tilltananak es mennek a baratnomhoz...es vele foglalkoznek, pl nem kicsinalnam hanem szeretnem. Vigyáznék ra. Óvnám. De az elet nem ilyen...az elet az egy......mar nem tudom mi. Amugy azt sem tudom, hogy mi a f**ert jarok be dolgozni. Mikor ertelmetlen minden körülöttem egy eve.
2018. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ui: Bar a kerdezonek nagyon a bogyeben lehetek....mikor csak tovabb kellene gorgetnie. Es nézhetne trollnak. Te is hajtod a magadet mint egy pereces. De megerteni nem akarsz, pedig a legutobbi kerdesemben kifejtettem mindent. Paran talan értettek a vege fele. De lehet, hogy te megsem vagy annyira szellemileg hu, de penge elfogado, hogy aterezd a helyzetem. Szoval neked is van mit meg fejlődni......

Na Udv!

2018. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Neked van munkád? Milyen helyen bírnak elviselni téged?

Amúgy pedig senki nem kényszerít, hogy ilyen betegelméjű legyél, választhatnád azt is, hogy próbálsz normális lenni, nem egy ilyen gyűlölködő valaki.

2018. júl. 30. 00:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ilyen kreténekkel foglalkozni. Szerintem is csak direkt provokálja az embereket. Biztos unalmas az élete.
2018. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!