Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy szimpátiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy szimpátiánál többet érezzen írántam az a férfi akihez vonzodok? 30-as éveiben jár

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyszerüen add magad!

ha csak megakarod dugatni magad mosolygj neki, sminkeld ki magad és kész!

2010. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy szeressen nem tudod kitaktikázni vagy kierőszakolni. Fogadd el.
2010. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
eddig pontosan mi volt köztetek leirnád nagyvonalakban? attól is függ...
2010. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha az alapvető szimpátia megvan, akkor nem lesz nehéz dolgod. Szerintem ne legyél nagyon vampos, ne kapd el a tekinteted, ha rád néz, mosolyogj és nevess sokat, de ne vihogj, mert az olyan idétlen. Nincs annál taszítóbb dolog, ha egy fiatal felnőtt nő úgy viselkedik, mint egy megkergült óvodás. Az a lényeg, hogy magadat add.
2010. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát érd el hogy értékesnek (jónak) és csinosnak lásson. Légy kedves,figyelmes,szórakoztató,őszinte,és önmagad. De ez függ attól is hogy szeret-e valakit, van-e valakije és mennyire hűséges típus.
2010. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valakinél "elérni", hogy azt érezze, amit magától nem érez, az tulajdonképpen manipuláció. Ha meg olyat adsz, ami nem te vagy, az hazugság.

Te hanyas éveidben jársz?

2010. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
úgy vettem észre hogy megvan a szimpátia.kedves velem.probál viccelődni .szokott találkozni a tekintetünk.stb
2010. jún. 19. 16:52
 8/12 A kérdező kommentje:
van élettársa...
2010. jún. 19. 16:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor főleg miért nem tudod békénhagyni? Szimpátia nélkül barátság nem működhet, de az nem azt jelenti hogy tetszel is neki.
2010. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tanácsot kértem.nem pedig lehurrogást
2010. jún. 19. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!