Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom csupaszítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom csupaszítani?

Figyelt kérdés

Az van hogy mindig borotválom a puncim de másnapra piros pöttyös lesz pedig jó irányba csinálom és igy semmi értelme..

Ti hogy csináljátok? Illetve borotvával hogy oldjátok meg az ajkak körüli részt mert ott félek hogy belevágok!

Köszi a tippeket.


2010. jún. 19. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én epilálni szoktam, de nem ajánlom, ha nem bírod a fájdalmat. A bikini vonalat szőrtelenítőkrémmel, az ajkakat csak borotvával.
2010. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ömm én elektromos borotvával csinálom, de a kipöttyösödés természetes, mert a borotva irritálhatja is a bőrt meg ugye a szőrtüszők. a legpraktikusabb ilyen intimkozmetikus vagy miaszarnak hivják azt:D ért hozzá, legyantázza, kegyetlenül fáj de utána szép lesz elvileg :)
2010. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szőrtelenitő krémnél is kipattogzódna?
2010. jún. 19. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
hát.talán annál nem olyan vészesen, de ha belegondolsz minden irritálhatja a bőrt. esetleg szőrtelenítés után valamit hidratáló krémmel kend be
2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem is a gyanta a legjobb

tényleg fáj de sokáig sima lesz, a pöttyök meg másnapra elmúlnak

2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző vok, lehet kapni a gyógyszertárba vichy, la roche stb testpermetet, kifejezetten a bő irritációira.nagyon jó
2010. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érzékeny bőr = pöttyök.
2010. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítőkrémmel nem pattagzódik ki, de figyelj arra ha veszel,akkor olyat válassz, ami érzékeny bőrre való.
2010. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!:)
2010. jún. 19. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!