Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Velem van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Velem van valami baj, vagy valamit rosszúl csinálok?

Figyelt kérdés

Nagyon Sok lány mondja hogy aranyos vagyok kedves helyes meg minden. és télleg énis ugy gondolom hogy aranyos vagyok:$ meg télleg figyelmes. meg olyan szerethető szerető típus. télleg mindenben próbálok megfelelni a lányoknak. de valahogy 4hónapja nincs bnőm. mindenki csak tolja a szövegét hogy "ohh álom pasi" de akkor miért nincs bnőm?:/ én csinálom roszul. pedig télleg sokat bókolok 1-2 csajnak meg szép mondatokkal illetem. és téllen nem az a srác vagyok aki a sexre hajtana. volt már 4hónapos kapcsolatom. semmi nem volt köztünk még petting sem cikinemciki. én inkább vártam jobb a lelki kapcsolat. mit a testi amivel mindent el lehet rontani.:/

17/F


2010. jún. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerűen még nem találtad meg azt a lányt aki tényleg téged keres, akinek te vagy a szőke herceg :)

ne próbálj kétségbe esve barátnőt találni, majd úgyis lesz, ha eljön az ideje.

2010. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

biztosan fogsz találni magadnak valakit.

és igenis van aki esténként akár veled álmodik.:p

sajnos ha nagyon akarunk vmit nem jön össze.

és ha nem is gondolunk rá akkor összejön :)

2010. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De sajnos én már anyira szeretnék szeretni :(:( Minden szabadidőmet ahogy tehetem vele tőlteni meg stbstb. anyira jó lenne máár :'(:'( nagyon hiányzik a szerelem :(:(
2010. jún. 19. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
öö lehetne egy kérdésem tudom nem ide tartozik, de már írtam egy választ, hogy szerintem mért.szóval szeretném megkérdezni melyik megyéből valósi vagy? mert nagyon emlékeztetsz egy ismerősömre akinek ugyan ezt mondtam el egyik nap :D
2010. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hajdubihar megye :)
2010. jún. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!