Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit fognak rólam gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit fognak rólam gondolni? Munkahelyen szexeltem a barátommal és ránk nyitottak. Tudni fog róla mindenki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenki tudni fog rola.
2018. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
vasárnap milyen munkahelyen kell dolgozni, csak úgy kérdem?
2018. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem ma történt. Pénteken.
2018. júl. 22. 17:51
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Szokás szerint én le vagyok pontozva, holott ugyan azt írtam mint mások. :) Undorító ez a név alapján történő lehúzogatás.
2018. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

Garantált, hogy mindenki tudni fog róla.

A főnök is, és nagy a valószínűsége, hogy kirúg titeket.

Meg is érdemlitek.

2018. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 peca1000 ***** válasza:
94%

Ha én lennék a főnököd, kapnál egy ejnyebejnyét még 1 eséllyel.


De hogy az egész cég tudni fogja, az is biztos.


Remélem, egy figyelmeztetéssel megúszod, de lehet, hogy elbocsájtanak.

2018. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#12


Pl.kórházban.Ma pont dolgoztam.


Kérdező, csak tudnám mi volt olyan sürgős, hogy nem bírtátok ki hazáig?

Most pletyka tárgya leszel, legalábbis ezen a munkahelyen.És mindig lesz majd valaki, aki élvezettel fog csámcsogni rajta.Megérte?

2018. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 -Jani- ***** válasza:
80%
Hát, lehet hogy velem van baj de nem tudom miért kell ezt a "cselekményt" így elítélni meg emiatt munkaviszonyt felmondani meg mindennek elmondani a történet szereplőit... Egy munkahely valóban nem erre való de nehogy már ennyire prűdek legyünk. Nincs ezzel önmagában semmi probléma, még szerencsések is hogy egy párként egyazon munkahelyen "előfordulnak" és egy kis plusz izgalmat hozzátéve egy kis összebújásra -gondolom amolyan gyors menetre- is tudnak időt szakítani. egyetlen baj van a dologgal az ha nem maximálisan körültekintőek a résztvevők. Csak lehet volna alkalmasabb helyszínt és időpontot találni ahol gyakorlatilag teljességgel kizárható a lebukás veszélye. A főnök is ha nem szemellenzők közt élő totál konzervatív típus legfeljebb a látszólagos felháborodás mögött nevet egyet az egészen, jó munkaerőt ilyenért nem engednek szélnek csak max a nagy multiknál ahol nem fér bele a policy-be. Inkább az lesz a nehezebb része (kérdés hogy mekkora a cég és hogy így mennyi ideig marad ez a napirenden/köztudatban) hogy így a közvetlen munkatársakkal együtt tudj dolgozni a későbbiekben amikor tudod hogy tudják micsoda búja dolgok meg nem fordulnak a fejecskédben. Ellenben ha egy kicsit magába néz, még lehet azt is gondolja majd, hogy legalább Te meglépted és megélted a vágyad, ami nagyon sokakra ráférne hogy ne rohangáljon ennyi besavanyodott arc a világunkban. Én azt mondom egészségetekre! de ha majd kipróbáljátok autóban, természetben, liftben és még ki tudja hol, akkor ha már nyilvános helyen akkor legalább a diszkrécióra fektessetek nagy hangsúlyt.
2018. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen, szerintem is megérdemlitek a kirúgást. Gondolj csak bele, hogy a munkahelyen a munkavégzésért fizetnek, ti meg a szó szoros értelmében elb@..tátok az időt.
2018. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!