Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen szöveg már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szöveg már?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 srác,aki elég régóta nézett a suliban,és ezt sokan szóvá tették nekem,hogy miért nem beszélek vele. Mivel ma volt az évzáró,utolsó nap,már úgy se látom többet,beéghetek,mert itt a nyár,másik suli,és nem ez lett volna az első égésem előtte...

Vettem a bátorságot,és köszöntem neki,és kerek-perec megkérdeztem,hogy miért néz...

erre ő azt mondta: hogy ezt a kérdést nem érti

kérdeztem,hogy elmondjam még egyszer?

mire ő : nem kell,csak nem tudok rá mit mondani

meg,hogy ez milyen kérdés már,meg hogy ő nem néz blablabla...

De akkor mi a f@szért nézett? xD


2010. jún. 18. 21:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

szegényt eléggé beégetted..

szerintem hirtelen beijedt..

nem így kellett volna..

azért nézett, mert tetszettél neki, ha te neked is tetszett akkor odamehettél volna hozzá beszélgetni, aztán hátha kialakul valami.

ha nem tetszett, akkor meg úgy is új suli

2010. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vagy neked tetszik a srác és beképzelted hogy néz. Vagy a srácnak tetszel te, és nem meri bevallani.
2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Elég flegma voltál vele,és túl határozott,így egyértelműen mindent tagadott.Ezt már csak azzal teheted jóvá, ha neked tetszik,hogy elnézést kérsz,lehet rossz volt a kérdés, neked tetszik ő.Hátha erre azt feleli,hogy igen.Mert amúgy megijedt tőled.Kedvesebb is lehettél volna.
2010. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hannibal Lecter az ilyenekre mondta-Otromba,bárdolatlan-
2010. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

ez kb olyan lehetett, hogy azt vette le

"mi a f*ért bámulsz állandoan"

sztem tuti azthitte,h. zavar téged és tagadott

komolyan csak ennél jobban nem is lehettél vna parasztabb xD

2010. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha annyira feltűnően nézett és tetszik Neked, akkor előbb inkább rámosolyogni vagy szemezni kellett volna vele, mint egyből odasietni és kérdőre vonni, h miért néz.
2010. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

De, ilyen sz@ros volt. Mert nem mindenki örül, ha a mélyebb titkainak hitteket kiolvassák, és a szemébe mondják.

Lehettél volna kicsit kedvesebb, na.


22F

2010. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szegény csávó több csajra rá sem mer nézni,úgy elijesztetted!
2010. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha már így elszúrtad,miután azt mondta,hogy nem néz,én leagalább odaböktem volna a végére:És miért nem??

Mondjuk még most sem késő,ha akarod.

2010. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
biztos azthitte azlrt vonod kérdőre, mert téged zaavr, hogy ő nézett és ezért zavarba jött
2010. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!