Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen szöveg már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szöveg már?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 srác,aki elég régóta nézett a suliban,és ezt sokan szóvá tették nekem,hogy miért nem beszélek vele. Mivel ma volt az évzáró,utolsó nap,már úgy se látom többet,beéghetek,mert itt a nyár,másik suli,és nem ez lett volna az első égésem előtte...

Vettem a bátorságot,és köszöntem neki,és kerek-perec megkérdeztem,hogy miért néz...

erre ő azt mondta: hogy ezt a kérdést nem érti

kérdeztem,hogy elmondjam még egyszer?

mire ő : nem kell,csak nem tudok rá mit mondani

meg,hogy ez milyen kérdés már,meg hogy ő nem néz blablabla...

De akkor mi a f@szért nézett? xD


2010. jún. 18. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát ez ciki:D:D
2010. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges:

1: tetszel a fiúnak, és gondolom csak a haverjai előtt próbált mentegetőzni... de neked is tetszik a fiú ha ennyit foglalkozol vele és ezt a kérdést fel is tetted

2: csipkebokorvessző

2010. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Újabb értelmetlen kérdés. Természetesen áteresztett a tamponod.
2010. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
biztos tetszel neki és meglepodott :D es nem tudott hirtelen mit mondani vagy nemtom :D
2010. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja,hogy biztos tetszel neki,de ennyire sz@ros nem lehet...mondjuk 1 év van köztünk,az én javamra...
2010. jún. 18. 21:56
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom biztosan, hogy neki tetszel-e te, de neked tetszik ő, ezt biztosra veszem ;). Hajrá.
2010. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sz.ros ha nem (bár szerintem igen, ha folyton néz, tehát tetszel neki, de nem megy oda hozzád), a szöveged abszolút hülye szöveg volt, szóval ennél jobban nem lehetett volna letámadni meg elijeszteni....Gratula
2010. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

utolsónál a pont

ilyen bunkó stílusba, hogy beszélhetsz lány létedre?

2010. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
így fogod elriasztani az összes fiút a közeledből XD
2010. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azért nézett,mert tetszettél neki.De már nem tetszel neki,mert megszólaltál.

A kapa lóg ki a szádból.

Hogy a mai lányok ennyire ne tartsák magukat nőnek,ez elképesztő.Többségük vetekszik egy útszéli bárcás stílusával.Bár...még azok is nőbbek.És még tanulni is lehet tőlük.

2010. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!