Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok valakibe de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe de ő szinte észre se vesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztályba jártunk és már többmint 4 éve bele vagyok zuga az egyik fiuba.De ő neki mások tetszenek és én szóba se jöhetnék.De szombaton elballagtunk és egy tök más suliba fogok én is és ő is járni.De én még mindig szeretem.Mit tegyek?
2010. jún. 18. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet - csalódások és lemondások halmaza - új lehetőségeket kell észrevenned - új úton járni - nemfeltétlen ő az igazi - mert ha ő is érezné azt amit te akkor összeillenétek - így nem lenne egy sikeres kapcsolat.

22F

2010. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ezt szeretnéd hallani, de szerintem engedd el ezt az érzést. Nem tudom, mennyi idős vagy, de biztos vagyok benne, hogy az új iskolában és általában az életben még számtalan alkalmad lesz olyan fiút találni, aki tetszik neked, és akinél te is szóba jöhetsz.
2010. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszadóval teljes mértékben egyet értek , én se mondhattam volna szebben:D
2010. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a többiekkel.Jobb is,hogy külön helyekre fogtok kerülni,mert könnyebb elfelejteni ha nem látod.Nekem is tetszett az osztálytársam,de nem volt esélyem,aztán külön osztályba kerültünk és sikerült kiverni a fejemből.Neked is sikerülni fog,hidd el!
2010. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!