Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki tényleg ennyire hüle, vagy csak tetteti?

Figyelt kérdés

HP-k, hozzátok szólok. Most komolyan; a gondolatmenetetek milyen, ha egyáltalán van? Leakad annál, hogy húú ezzel lesz randim, ekkor és ekkor lesz az a nagy buli, és, hogy milyen jó segge van annak a végzős srácnak?! Vagy mindenki belül értelmes, csak nem akarja kimutatni egyéb tényezők miatt? (Pl. a mai fiúknak csak az ilyen hüle libák jönnek be, vagy mert az a menő.)

Nos?


2010. jún. 16. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
HP=Harry Potter????!!!!
2010. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem.xD Hüllyee Piccsa. Csak kiírta, hogy nem írhatok csúnyán...xD Ezért rövidítettem.
2010. jún. 16. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
harry potterek ! hozzátok szolokxDDDDDD
2010. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor azért írtad a hülyét is hülének?
2010. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

AAAzz.xD


Am igen, azért. Tudok írni. Csak kiírta, hogy ne írjak csúnyán, aztán mindent próbáltam formázni...=D

2010. jún. 16. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy azért csinálják ezt, mert nincs jobb dolguk, ők egy ilyen világot építettek fel maguk köré az idők során. Ha egyszer elkezdenének elgondolkodni, és magukba szállnának, rájönnének, nem minden ezek körül forog. Remélem egyszer mindegyik HP (házipálinka?) rájön erre, de sajnos nem sok esélyt látok rá:S. Első válaszoló voltam.
2010. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet... halljátok komolyan következő kérdésem az lesz, hogy kinek mi jut eszébe a HP-ről.xD
2010. jún. 16. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg még a healt point juthat az eszembe :)
2010. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
háhá:D:D
2010. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A házipálinkák nem tudnak netezni.

Olyanok mint a goauld kell nekik egy gazdatest, ami felett átveszik az uralmat, és akkor gépelnek csak. De általában nagyon rossz helyesírással.

2010. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!