Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy nem kéne elvárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy nem kéne elvárni anyagi dolgokat a másiktól hanem inkább segíteni megteremteni a közös jólétet?

Figyelt kérdés

Ez sokkal emberségesebb hozzáállás, mint egyből elvárni mindent és beleülni a készbe. Ezt, hogy is képzelhetik? Az ember társaslény és akkor teljesebb, motiváltabb, élettel telibb, ha van párja. Ez egy alap emberi természet.

Vannak akik már régóta nem találják a párjukat azon nem kell csodálkozni, hogy nincs tartalmas élete még. Nem elitélni kell az ilyet hanem együttérezni és ketten megteremteni a megfelelő életszinvonalt.

Sokan elfelejtik, hogy az ember társaslény? Ha valaki padlón van nem bele kell rúgni hanem motiválni. Két ember többet ér, mint egy. Vagy, ha ez nem igaz akkor mi értelme van a párkapcsolatoknak és miért nem csak dug mindenki?


2018. jún. 19. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenki azt vár el, amit akar. Ámen.
2018. jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok motiváltabb, ha van párom. Nem ez az alap.


És ha nekem már van minden, akkor szóljon arról az életem, hogy a másikat pesztrálom?

2018. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Te mit akarsz közösen megteremteni, mikor anyád tart el 10 éve :D
2018. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Utolso,jobb esetben teged is anyad tartott el legalább 10 evig
2018. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 WheneverYouWant ***** válasza:
74%
Ha már egymagad megteremtetted a jólétet és úgy próbálsz párt keresni akkor kicsit elvárás hogy ne egy nincstelent vegyél magad mellé... Nem feltétel ez csak jólesne ha van már a másiknak is valamije...
2018. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

"tolso,jobb esetben teged is anyad tartott el legalább 10 evig"


Jah, csak nem 30 évesen.

2018. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Közösen megteremteni a dolgokat normális hozzáállás, amikor még mindkét fél karrierje elején tart, esetleg tanul.

Ha valakinek ez nem jön össze, mert nem úgy alakul az élete, hogy akkor találjon társat, és már megteremtette a saját egzisztenciáját, elért egy szintet egyedül, abból azért már nem szívesen ad alább, csak mert valaki még később kap észbe, hogy addig csak lébecolt.

33 éves vagyok, saját lakásomban élek, amit nem tettek alám, eltartom magam, már rég nem a valakivel közösen teremtsük meg szinten tartok, mert egyedül megteremtettem egy olyan szintet, amiben kényelmesen elvagyok. Nem akarok én a készbe beleülni, de felhúzni valakit, aki még ennyi idősen is ott tart, hogy jaj, nincs miből, és hogyan érje el, nem fogok. Én már a 20-as éveim elején terveztem, kalkuláltam, és sokszor újraterveztem, hogy a céljaimat el tudjam érni, és összejött.

2018. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
A mai vilagban macdkat nem veszek kozossen senkivel...
2018. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez 20 evesen normalis, de harminc x évesen hadd ne én tamogassak mar egy férfit, hogy ugyan kezdjen már valamit magával
2018. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy alap szintet el lehet varni mar bizonyos eletkor felett.
2018. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!