Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15 éves fiú osztálytársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15 éves fiú osztálytársaim miért beszélnek mindig a csajokról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ott a tripla SZ szabály, ami a azokat a témákat rövidíti, amiről egy fiatal fiú/férfi érdeklődési körtől függetlenül korlátlan ideig tud beszélgetni:

Szex

Szesz

Sz@rás


:)

2010. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Azért mert a legtöbb embernek ennyiből áll az élet.

Szex, buli, márkás cuccok, pénz. Ennyi. Ezt látják a tv-ben.

2010. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

cső most figyel te nem nézel vissza egy jó csajra ha el megy melletted ha nem akkor ott probléma van mi is róluk

beszélünk meg velük baj később nem csak beszélni fogsz velük hanem álmodni is fogsz róluk de ha nem akkor ott igazi probléma van szerintem ez így igaz

2010. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Besz*rsz,de az én osztálytársaim mindig csak a WoW-ról beszélnek-.-" Olyan szánalmasak,hogy ezer meg egy csaj él közöttünk,és ők fosnak az egészre!Csak a WoW!

17F

2010. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nem b.zik
2010. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az cinkes majd idővel meg változik
2010. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Aubrey* ***** válasza:
NORMÁLIS 15éves lány vagyok, és igen mi is gyakran beszélünk a fiúkról de NEM mindig... rajtatok kívül azért van még jópár dolog ami érdekes számunkra:D nem csak körülötetek forog a világ !:D:D:D
2010. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!