Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi esély van egy normális kapcsolatra egy hétköznapi srácnak, aki nem a "divat" szerint viselkedik, öltözködik? Akinek vannak elvárásai és a jövőre nézve tervei? Azért kérdezem ezeket a dolgokat, mert azt vettem észre az utóbbi időben, hogy a lányokat az idióták, "nagymenők" és a többi "divatpatkány" érdekli. Aki tud az adjon értelmes választ rá.


Nem kell bizonygatni, hogy 10 lányból 10 mindenben tökéletes, ismerem a korosztályom nagy részét, őszinte választ szeretnék kapni.


18/F


2010. jún. 14. 03:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Nincs esélyed. Egyébként én is olyan vagyok, mint te és nincs szerencsém a nőkkel.

20/F

2010. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azért nem minden lány a divatmajom nagymenőkre bukik. Nekem is volt időszakom, mikor azt hittem, ez az ami kell nekem... De ha az embernek megjön az esze, akkor nem ezek számítanak majd értéknek. Nem szeretem, ha valaki divatfüggő, legyen hasonló a stílusa az enyémhez. Viszont legyenek céljai, ne csak lógjon bele a világba. Számomra a érték, ha valaki értelmes (nem mindenképp függ össze azzal, ki mennyi iskolát végzett), hasonló az érdeklődési köre az enyémhez, életvidám, nem nagyképű, de tisztában van az értékeivel. Csak a külsőségek alapján nem lehet fenntartani egy kapcsolatot.

20L

2010. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
biztos, hogy van eselyed. figyeld meg jobban es meglatod, hogy a cicababak buknak az ilyen pasikra amiet te is leirtal. csak egy rendes lany kell neked akinek az a fontos, hogy milyen a szived.sokszor elorofdul veletek fiukkal, h rossz helyen kopogtattok, nem a megfelelo lany utan koslattok. jarj nyitott szemmel, sok sikert :)
2010. jún. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok.. sosem voltam divatmajom.. kevés cuccom van, azok sem ujak, de kényelmesek és jólérzem magam bennük.. :)


ha olyan nőt akarsz magadnak, akit a stílusoddal büvölsz el, hát tégy úgy.. ha olyat akit azzal hogy lehet vele jókat kefélni, akkor légy abban jó.. ha lelkizős avgy, tuti lesz olyan aki megtalálja benend a lelki társát.. a lényeg, hogy legyen valami amiben TE azt hiszed magadról hogy jó vagy, és emellett képes vagy fejlődni. :) ennyi az egész.

20/F

2010. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
azon nők szerint akiknek nincs pasijuk , többnyire minden pasi hülye , olvass csak vissza
2010. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

sztem van esélyed nem tudom mit esznek azokon a "divatpatkányokon" hülye nagyképű faszok (N)

15/L

2010. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig beérkezett értelmes válaszokat.
2010. jún. 14. 13:03
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kuriózum vagy,én pl vadásztam az ilyeneket,mind pasi,mind barát/haver szempontjából.Bojkottálom a márkafüggő népet,enyhén buzoid dolog h erre gyúrnak,meg az egész életforma.Ha nincs valami nagy fizikai hátrányod,vagy valami egyéb,ez csak a rosta.Az pedig h vannak terveid,biztos ba$$za a csőrüket....:)
2010. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
előbbi vok,2essel,4essel egyetértek,utóbbinak nagyon igaza van.
2010. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed! Amíg ilyeneken gondolkozol, ahelyett, hogy élnéd az életed.
2010. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!