Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívogatják egymást ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívogatják egymást ha vége? Na van 1 fiú és 1 lány több év után szakítanak! A fiú felhívja többször is hogy beszélgessenek, a lány is de ő nem mer beleszólni ezért csak percekig hallgatja a fiú hangját!

Figyelt kérdés
Ezek az ismerőseim, a lány a barátnőm, ő szakított a fiúval de még mindig szereti, és szerintem a fiú is!De a lány beszélt vele hogy szereti de a fiú azt mondta hogy ő nem!Mit tanácsolhatok neki?mármint a barátnőmnek.
2010. jún. 12. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé idegesítő lehet számodra, hogy a volt pasijával enyeleg előtted, mármint engem idegesítene az biztos, szóval ha még mindig úgy érzed, hoyg a lánynak nem is kéne ahhoz sok hogy visszamenjen a volt pasijához akkor valamin változtass mert nincs odáig érted ez a lány teljesen, de én biztos megbeszélném ezt vele, hogy engem ez zavar és, hogy ezek szerint a ti kapcsolatotokban van a probléma???....
2010. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok és ő a legjobb barátnőm félrelett értve bocsi
2010. jún. 12. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyszerűen csak fontosak maradtak egymásnak, elfelejteni nem akarják egymást és érdekli őket hogy mi van a másikkal hogy van hogyan alakul az élete.
2010. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam telefonon beszélni 1ik exemmel. Sztem nincse ezzel gond. Nem akarom vele újra kezdeni, nem vagyok belé már szerelmes sem, hisz már vagy 3 éve szakítottunk, egyszerűen csak fontos nekem. Ő is szokott engem keresni, én is őt, ez már ilyen baráti érdeklődés szintű dolog nálunk, h legalább időnként értesüljünk róla mi van a másikkal.


"életművész"

2010. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsoaltot sztem nem lehet lezárni, hogy most költözöm, legyél jó, és ennyi. Ugyanis ez nem így működik..mert ha tegyük fel, aki kilép a kapcsoaltból, és nem érdeklődik a másik iránt, akkor miylen ember az? Nézzük az elejétől. Kell egy első randi, meg sokadik randi, hoyg kapcsolat legyen belőle. Ez ugyanígy van a szakításnál is. Tegnap még lefeküdtem veled, de meggondoltam, nem te vagy az igazi...

Amikor engem elhagyott " a nagy ő" beleőrültem volna, hogy nem bezsélhetek vele, hiszen minden gondolatom ő volt...minden emlékem hozzá kötődött, mellette lettemfelnőtt. És ez nála ugyanígy.. azért mert szakított velem, neki is meg kellett birkózni a hiányommal és minden emlékkel. Még ma is tudunk beszélni, és sokszor értjük meg a másiakt, hogy más ezt nem tudná..

Az a ciki, amikor még tényleg vannak érzelmek, ez enm emegy egyik napról a másikra..de hosszú hónapok alatt majd megszelidül ez.. és azt én is elkövettem, hogy még a szerelmi bánatomban elkzdtem pasizni, mazt hittem jkönnyebben túljutok..hát nem! :(

2010. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!