Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok maszturbálás hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok maszturbálás hosszútávon jár valamivel káros következménnyel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokadik ilyen kérdés, de én már annyi mindent hallottam, hogy tudni szeretném, BIZTOSAN nincs-e káros következménye...

ugyanis mostanában valamiért egyre gyakrabban kívánom...


16/F


2010. jún. 12. 17:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
azért sajnos mert ien tudatlan vagy =| sztem ha valaki leirná ide h rákod lesz a sok f@sz veréstöl még beis vennéd...
2010. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

előző, bekaphatod


jobban tudom, mint te, hidd csak el

de nem vagyok benne biztos, hogy mindent hallottam

ez az oldal pedig azért van tudtommal, hogy kérdezzünk, nem?


barom -.-'

2010. jún. 14. 23:05
 13/32 anonim ***** válasza:
lelki következmények bizony vannak...
2010. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

jah,leki következmény, hogy jól ki lesz elégülve



hosszútávon semmi káros következmény enincs, tényleg scak anyni, hogyha túl gyakran csinálod, hozzászoksz és korai magömlés lehet belőle. Szóval, ha csinálod is, hosszú ideig izgasd magad...

és ha egy nap sokat csinálod, hát, a bőrt azért megviseli, de azt úgyis érzed, ha érzékenyebb lesz, pihenteted és kész...

2010. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

előttem szóló:

a tudatlanság beszél belőled, ha azt hiszed hogy egy ily "szenvedélynek" nincsenek (káros) hatásai...

csak azért mert elfogadottnak tekintik ...

2010. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
barátom belőled pap lesz:D
2010. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
28%
ha már a f@szveréssel is problémáid vannak
2010. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
előző: nincsenek vele problémáim...a kérdést azért tettem fel, hogy nem is lesz-e...
2010. jún. 15. 17:57
 19/32 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:48



Kifejtenéd?

2010. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
nem úgy értve, hanem nem hiszem hogy lelki törést okozna már ne is haragudjon az aki ezzel nem ért egyet, egészséges és kész
2010. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!