Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érzem magam rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem magam rosszul, amikor hiú reményeket ébreszt bennem, és én ezt tudom?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk, bulizunk, vagy hasonlók, akkor nagyon kedves a srác, és ölelget, puszilgat, pedig tudja, hogy szeretem, elmondtam neki, és neki van barátnője másfél éve. a legtöbb ember ilyenkor kiakad, hogy szemét srác, csak kihasználja a lányt, és milyen rossz, de engem nem zavar. egyébként nagyon jó barátok vagyunk 3 éve, meg osztálytársak is voltunk. jól érzem magam vele, és hiába tudom, hogy nem lehet több, örülök, hogy legalább akkor vele lehetek. ez normális?

18/L


2010. jún. 11. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem érzed magad roszul,mert ő ezzel örömet ad neked:)

De keress magadnak mást a barátság megmarad:)

2010. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert egy nagyon buta, szerencsétlen lány vagy
2010. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első, köszönöm!

második! nem érzem magam butának az ország egyik legjobb gimnáziumában kitűnő érettségivel:) szerencsétlennek meg főleg nem:) de azért köszi, hogy próbáltál segíteni!

2010. jún. 15. 13:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk a sráccal:) és azért csinálta, mert többet szeretett volna, csak volt barátnője, és így az esetek nagy részében visszafogta magát, és általában bulikon tört ki belőle...
2011. júl. 2. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!