Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik mennyire készülnek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire készülnek rá egy egyéjszkára? Vagy itt már több van, mint puszta szex?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel kb 6 éve jártunk 1 hónapot.Ő szeretett,de én nem,így szakítottunk.Azóta valamiért folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.Nem napi szinte,van,hogy hónapokig nem beszélünk.Utoljára 1,5 éve találkoztam vele.Akkor kb 3 hónapig mentek a szexuális tartalmú sms-ek,de megint megszakadt a kapcsolat.A múlthéten sikerült újra összefutni,és akkor megbeszéltük,hogy eltöltünk együtt egy éjszakát.Most teljesen rá van készülve (gyertyák,pezsgő,szobafoglalás,fodrászhoz ment stb.)Minden nap beszélünk,és most is hívott,hogy mit szerezzen még be estére.Több van ebbe az egészbe,vagy csak szexelünk?
2010. jún. 11. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tuti többet akar. az egyik fél mindig többet akar
2010. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ahogy te is írtad "ő szeretett" ő még mindig szeret és neki nem arról szól h 1 menet és bye. A fiú kicsit naív és nehezen fogadja el hogy szakítottál vele és ezzel kicsit nosztalgiázhat.. természetesen nem látok bele az ő érzéseibe de szerintem erről lehet szó :)
2010. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy az elmúlt években,amikor találkotzunk,valahogy mindig szex volt a vége.Külföldön dolgozik,és én is voltam egy másik országba,így mikor visszamentünk,nem beszéltünk.Már beszéltünk róla,hogy valamiért nem tudunk elszakadni egymástól,de a szakítás után egyikünk sem erőltette a komolyabb kapcsolatot.
2010. jún. 11. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kompromisszumként ez a néha-néha egy éjszaka neked is jó és kell és neki is, szerintem addig még nem találsz valakit akihez újra tudsz lelkileg is vonzódni nem gond. De a srácot ne hitegesd hogy van remény arra hogy újra összejöjjetek ha nincs. (:
2010. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nemtudom. lehet, hogy komolyabbat is szeretne. de az is lehet, hogy tényleg egy éjszakára tervez, de azt nagyon jóra akarja csinálni.

én örülnék ha egyszer valaki így rákészülne, nem csak az a tipikus: várj hozom a gumit a tárcámból aztán dugjunk már -.-

2010. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hitegetem.Soha nem is hitegettem,ezért is szakítottam vele anno.Mindent megbeszéltunk régen.Csak tudod most olyan más volt Ő is.Azt hiszem talán már én szeretném,ha összejönne.Nem vagyok szerelmes,és szerintem Ő se.És talán azért,mert nálam úgy alakult,hogy akár több is lehetne,azért próbálok belebeszélni többet az egészbe.De ha csak egy kellemes éjszaka lesz,akkor sincs semmi.Nem sérül senki,ahogy eddig sem.Ezért érdekel a véleményetek,hogy vajon nála is több lehet ebből,vagy csak ennyire rákészül az éjszakára.
2010. jún. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!