Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha mostanában meglát elfordítja a fejét?

Figyelt kérdés

Hónapokig beszélgettem egy sráccal, többek voltunk mint barátok, de mégsem jártunk és nem is feküdtünk még le egymással mert nem engettem neki, de állítólag nagyon szeretett meg szerelmes volt belém. De kb. 1 hónapja már nem beszélünk, mert ő nem keres én pedig meguntam hogy én írosgassak rá... de ha meg írok neki azonnal válaszol meg minden de magától nem tud kezdeményezni... és nemrég amikor találkoztam vele az utcán, addig nézett míg én nem pillantottam rá, ekkor viszont egyből elfordította a fejét. Miért csinálja ezt?

17/L


2018. márc. 24. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván még mindig odavan érted, és azért önbecsülés is van a világon.

Amúgy van tini kategória is.

2018. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem keres, nagy is lehetett az a szerelem. Nem tudott megdönteni és be van sértődve. Amit meg az utcán csinál, az még bunkó is.
2018. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Visszautasitottad, tovabb lepett.

Mit nem lehet ezen erteni?

2018. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tini rovat lejjebb.
2018. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!