Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a férfi akar ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi akar ismerkedni aki? Többi lent

Figyelt kérdés

Aki azt mondja, ő nagyon rossz férfi, mert neki sok minden nem tetszik.

Úgy csinálja a dolgait ahogy neki tetszik.

Kérdem ilyenkor mi van? Akkor miért kezd bele az ismerkedésbe?És amikor úgymond kezd komolyabbra fordulni a dolog ezeket mondja.

Egyáltalán mit akar bármilyen nőtől is?

Az ilyen férfi fog változni, vagy mindig is ilyen marad?


2018. febr. 4. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem gyerek már a férfi. Kimondja mik a "hibái" VAGY sajnáltatja magát, vígaszra vágyik, hogy megsimogasd a buksiját, és azt mondd, neeem te nem vagy rossz.
2018. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már megvolt simogatva a buksija.

Mindent mondtam neki már.

De nekem már nagyon fárasztó.

Ha pedig azt mondom, akkor szerintem jobb lesz ha ezt most abbahagyjuk. Vagy van mikor nem is keresem, mert nekem rossz, hogy nem jutunk előbbre. Akkor meg kérdezi miért tűntem el.

2018. febr. 4. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld megbeszélni vele, hogy mi ez a viselkedés, mit szeretne, hogy képzeli el az ismerkedést.

Ha nem sikerül, akkor mind meg neki, hogy ennek ebben a formában nincs értelme, mert se nem pótanyuci, se nem lelki szennyesláda, de pszichológusa sem szeretnél lenni, hanem egy olyan férfit keresel, aki el tudja dönteni, higy miat akar ismerkedni és komolyabbra fordítani vagy sem.

2018. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Már érlelődik ez bennem ez így.

2018. febr. 4. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes, ha meg fárasztó, hát hagyd a fenébe.
2018. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5

Igen, csak várok hogy mi hogy lesz.

Ha közben akad valaki más is, akkor azt utasítsam el vagy ne, vagy nem tudom.

2018. febr. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!