Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lányok vajon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok vajon hogy jutnak szex közelébe?

Figyelt kérdés
Csak úgy elgondolkodtam, vajon az igazi rémségek kiknek kellhetnek... Vagy belőlük gyakran leszbik lesznek talán?
2010. jún. 6. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

lehet hogy csúnya a lány de ha jó segge melle van akkor minden pasi vevő rá :(


18 lány

2010. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha jó segge, melle van, akkor az nem csúnya lány...
2010. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát tudod mindenkinek más a szép. Egyszer nézd meg a Jerry Springer showt :)
2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
úgy ahogy a csúnya fiúk(mint pl én) sehogy.
2010. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Az olyanok a legjobbak az ágyban! Hiszen valahol oda kell nekik tenni magukat, ha már szépek nem lehetnek.
2010. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tini korom hajnalán mindig attól féltem, hogy ha nem leszek jó nő, akkor senki sem fog velem szexelni. Jó nő lettem, és rájöttem, hogy bőven elég lenne az is, ha nem lennék szép, csak lyuk lenne rajtam, mert akkor is akadna jelentkező.
2010. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy igénytelen diszkóban vagy falusi bálban bárkit meghúznak. Nem a szexen kell izgulni hanem hogy igényesen öltözz jó legyen a kisugárzásod, használj parfümöt, fésüt, pushup melltartót, meg szemcerkát. Ennyi tunning elég egy normális pasinak akit nem a cicababák érdekelnek. Olyan hogy ronda sztem nincs, ha annak érzed magad az is leszel. Meg amig nincs pasija mindenki azthiszi magáról nemkell senkinek. ezvan tinikor
2010. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

az utolsónak igaza van , egy nő legyen ígényes, adjon magára !


Most írhattam volna azt is, hogy nincs csúnya nő, csak kevés pia, de ez hülyeség sztem !

2010. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
a szépség belülről fakad: [link]
2010. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem eléggé egységes a közvélemény :D
2010. jún. 7. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!