Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tehetném egyértelművé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném egyértelművé hogy odajöhetnek hozzám?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokszor megnéznek srácok, de nem jönnek oda hozzám.Most is van valaki aki figyelni szokott és tetszik is, csak nem tudom mivel tehetném egyértelművé számára hogy bejön.
2010. jún. 6. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Köszönj neki!:)
2010. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gyere ide!"
2010. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elképzelhetetlen az, hogy odamész hozzá halványan rámosolyogsz esetleg rá is köszönsz, vagy egy picit úgy tennél mintha zavarban lennél?

Én tuti beindulnék erre egy pillanat alatt és elég hamar találkoznánk egy másik időpontban:)

2010. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy: lábhoz
2010. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mosoly csodákra képes!:):):)
2010. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Odamenni nem mernék hozzá, de elég merészen, feltűnően szokott nézi szóval ha mosolygok és szemezek vele akkor hátha odajön.
2010. jún. 6. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányok se mernek odamenni senkihez nemhogy mi...
2010. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elsősorban a fiúknak kellene megszólítaniuk a lányokat.
2010. jún. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!