Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szexelnétek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek a párotokkal ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha a szobában még vannak/alszanak más ismerőseitek.

Persze éjszaka a sötétben gondoltam.


2018. jan. 14. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok már tini.


Meg tudom teremteni azt a helyzetet, hogy ne kelljen visszafogni magam (saját lakás, saját szoba a szállodában), ha pedig olyan helyzet van, hogy ez nem lehetséges (pl túraszállás a hegyekben, akkor kulturáltan viselkedem, és visszafogom magam, képes vagyok pár estét úgy eltölteni, hogy nem nyalom-falon (mást csinálok) a többiek előtt.


Mondjuk ez alap elvárás, a barátaim is kultúremberek, a normális viselkedés nálunk nem extra.

2018. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Halk petting beleférhet, de én nagyon félnék a lebukástól.
2018. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Hátöööö... nem.
2018. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt párkapcsolatok kategóriában feltételezhetően felnőtt emberek vannak, akik képesek másokra is gondolni magukon kívül és nem a pillanatnyi vágynak engedelmeskedni hanem megfontoltan elodázni az örömöket. Én nem szexelnék, mert fordított esetben én sem szívesen hallgatnám az ágyszomszédaim nyögdécseléseit. Egy felnőtt ember bírjon már ki néhány napot a dologgal, ha nem megoldható privátban az esemény.
2018. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a szituáció senkinek sem lenne jó. Akkor még mi értelme?
2018. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.
2018. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Ha nagyon ránkjön, akkor kiosonunk a fürdőbe.
2018. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fuj :(
2018. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Oké, akkor én leszek a kivétel: Simán. Sőt, izgatna az extrém helyzet.
2018. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!