Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többségét miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségét miért nem érdekli semmi a shoppingoláson meg utazáson meg fitneszlédiskedésen kívül?

Figyelt kérdés

Teljesen közömbösek a tudományokra, kultúrára, stb.

Gyakorlatilag alig lehet velük miről beszélgetni.


De miért van ez?


2018. jan. 1. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Az úgy megvan, hogy mindenkinek más az érdeklődési köre, hobbija? Én például szeretek vásárolni és utazni is (és pl. olvasni, rajzolni, kézműveskedni, filmezni is), de a “fitneszlédiskedéssel” ki lehet kergetni a világból...az összes sportot utálom, ami a világon van, nekem az csak kínszenvedés és unalom...Míg ezzel szemben más meg imád sportolni, neki az az élvezet, a kikapcsolódás és ki nem hagyná a mindennapokból. A saját szakom, amit tanultam érdekel, szeretem és sokat is olvasok vele kapcsolatban, szeretnék minél többet tanulni, fejlődni, ugyanakkor egy teljesen más terület pl. természettudományok egyáltalán nem érdekel, legalábbis olyan szinten nem, hogy mondjuk szakirodalmat olvassak, kövessem az új fejleményeket stb., nem tudnék róla jóízűen, hozzáértően beszélgetni. Én ezt nem tartom bajnak vagy szégyennek, hiszen csupán annyiról van szó, hogy más érdekel, errők én nem is tehetek.

Keress olyat, akivel nagyjából megeggyezik az érdeklődési körötök és akkor vele majd tudsz beszélgetni ilyenekről.

2018. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány igazi nőt ismersz?


Amúgy vicces.. tele van a gyk olyan kérdésekkel-válaszokkal, hogy "hogy vegyem rá a barátnőmet a mozgásra, mert nem elég kerek a feneke"

És aztán jönnek az okos válaszok, miszerint ez a nő kizárólag lusta, önző, kövér disznó lehet, aki még a saját egészségére sem figyel :)


Kedves Kérdező, egy olyan nőt sem ismerek, amilyet felvázoltál a kérdésben.

2018. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők, tudom. Én valahogy el tudtam kerülni velük mindenféle kapcsolatot. Nem lehetetlen ám! (62 F)
2018. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Beszélj több nővel? Más nőkkel? Máshol?


Egyébként az utazás és a divat pl. pont kulturális dolgok.

Szerencsére viszonylag sok helyen voltam már Európában és hidd el, nem olyan szar dolog és beszélgetni is jó róla. Drágának sem feltétlenül mondható. Shoppingolni valóban fárasztó, erre van az internet, aki élvezi, az meg csinálja csak.

A sport kell és jó dolog. Beszélni róla tényleg unalmas tud lenni, de örülök neki, hogy a párom pl. tudja, hogy milyen jó érzés nekem futni a napfelkeltében és nem hurrog le, mikor erről áradozok neki.

2018. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan nőt, akit csak ezek érdekelnének.
2018. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Töröld magad instagramról...
2018. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rossz helyen kopogtatsz, sokukat érdekli ezen dolgok is.
2018. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!