Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék hogy odajöjjö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék hogy odajöjjön ha érdeklem?

Figyelt kérdés
Kizárt hogy én menjek oda a sráchoz.Szerintem tetszek neki, nekem is szimpatikusnak tűnik.Többször is észrevettem már hogy figyel és volt hogy utánnam nézett párszor.Szinte mindig van körülöttem 1-2 ember, mint ő körülötte.Nem tartom magam csúnyának, de annyira szépnek sem.A srác, már sokszor észrevettem hogy figyelt, olyan is volt mintha nekem köszönt volna, de nem voltam benne biztos mert zsúfolt volt a folyosó és nem nézett rám csak miután ránéztem.
2010. jún. 3. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
miért kizárt hogy te menj oda hozzá?
2010. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert a fiúknak kell (kéne) kezdeményeznie egyértelműen.
2010. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megértem miért kizárt. Próbálj meg kitalálni valami trükköt , hogy megismerhesd. Mondjuk elmentek eggyütt gy korrepetálásra vagy valami nívóra vagy nem tudom mire de valami sulis dologra. Ott megismerheted és lehet lessz valami. De ha mégsem akkor se keseredj el Magyrországon vann még kb 4 000 000 fiú úgyhogy.....
2010. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát sajnos ez a mai felfogás -.-"
2010. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félnék odamenni, kicsit önbizalomhiányom van.Azért figyelhet, mert bejövök neki?
2010. jún. 3. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Vélhetőleg amiatt figyel. Ki az idősebb? Ettől is függ.. Mióta figyel? Ha már jó ideje, akkor ne is várd, h odamegy hozzád inkább keress olyan helyzeteket ahol együtt lehettek.. Közös ismerősök stb.. Buliban, bárhol..
2010. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
simán! próbálj rá. beszélgess vele
2010. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
koszonj neki, illetve koszonj vissza mosolyogva. egy ido utan elobb uobb szoba elegyedtek. vagy bufenel tanacstalankodj s kerdezd meg h szerinte ez vagy az finomabb. vagy epp belebotlasz, es megkerded h bocs, nem lattad ma veletlenul x tanart? surgosen beszelnem kell vele.
2010. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ő az idősebb 1 évvel, én 19 leszek, ő 20, utoljára elég feltűnően nézett, szóval remélem odajön ha szépen rámosolygok.:D
2010. jún. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!