Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál miért tabu téma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál miért tabu téma a szüzesség, mi ebben a szégyen?

Figyelt kérdés
Nem attól férfi valaki, ha már több nővel hentergett, és nem férfiatlan az, ha egy nővel se volt. Miért kell szégyelni, ha esetleg nem találta még meg a megfelelő lányt? Pont attól férfi a férfi, ha mer őszinte lenni, vállalja önmagát, nem fekszik össze bárkivel és nem játsza a macsót nem vetít.
2017. dec. 13. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért a nőknél nem tabu téma?
2017. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a szex is tabu mégis az életrésze
2017. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgyértem szégyenlik elmondani azt, hogy bem volt még párjuk, pedig ebbe semmi szégyelni való nincs.
2017. dec. 13. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden csak akkor szégyen ha csóró vagy.


Ha gazdag vagy akkor a szexisten jelzővel illetnek, ha szegény akkor lenézően kanosnak hívnak. Ha felvet a pénz, akkor önmegtartóztató és visszafogott férfiként tekintenek rád, ha pedig szűkölködsz akkor te vagy a nyominger szüzike akinek összenevetnek a háta mögött. Ha jól szituált vagy akkor vadnak latinosnak heves vérűnek hívnak, míg nélkülözőként te leszel az állat az erőszakos a pszichó.

2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők cikinek tartják. Ti nők ösztönösen ahhoz vonzódtok, akihez mások is, tehát az a nyerő, aki már sok nőt megfarkalt előttetek.
2017. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

"Miért kell szégyelni, ha esetleg nem találta még meg a megfelelő lányt? Pont attól férfi a férfi, ha mer őszinte lenni, vállalja önmagát, nem fekszik össze bárkivel..."


A férfiak többsége sajnos nem azért szűz 20-25 év felett, mert olyan erényes és fegyelmezett, hogy nem szívesen bújna ágyba akárkivel. :P Nagyobb eséllyel egy gátlásos, lélekben egy kamasz szintjén rekedt, antiszociális, társaságkerülő és az intimitástól rettegő kisfiú felnőtt testben (tisztelet a kivételnek).


Egy egészséges férfi legkésőbb 16-17 évesen elkezd érdeklődni a másik nem iránt. Aki majdnem 10 év alatt sem talál megfelelő lányt (szexuális) kapcsolatra, azzal jó eséllyel sajnos valami gebasz van (ami nem baj, mert lehet korrigálni, csak ezt az állapotot ne állítsuk már be erénynek vagy követendő példának).

2017. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem az. Igaz, számomra olyan sincs, hogy valami tabu vagy szégyen. Felnőttem már agyilag.
2017. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen dicsekedem vele, hogy sosem volt senkim. Lakótársam szinte minden héten össze fekszik valakivel és elég sokat beszél erről, én pedig semennyit, hisz nincs mit mesélnem. Legutóbb muszáj volt azt hazudom, hogy volt kapcsolatom, nehogy kiderüljön, hogy nem. Persze folyton csesztet, hogy miert nincs senkim, holott esélyem sincs rá. Meg mondja, hogy simán lehetne barátnőm, mert nincs velem semmi baj. Én is szeretém ezt hinni, de az igazság az, hogy esélyem sincs rá.
2017. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek csak az alfahímek kellenek, és ők már 12 évesen a legjobb nőket húzogatták.
2017. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőként nem sok empátia szorult beléd. Ha ismered a fiatal tini lányokat mikre hogy reagálnak, nem csoda ha nem vallják be a fiatal fiuk ezt. Ennek ellenére az én első barátom se merte elmondani, csak már azután hogy együtt voltunk. Azt hitte kinevetem ha bemeri vallani.


Tehát ennyi. Ettől félnek, hogy KINEVETJÜK őket.

2017. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!