Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan h egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan h egy pasi számotokra túl elérhetetlen? Emiatt nem értitek a kezdeményezését?

Figyelt kérdés
És h emiatt nem is lesztek féltékenyek stb, inkább nem is foglalkoztok vele? Vagy foglalkoztok, de nem fordul meg a fejetekben h esetleg titeket is akarhatna komolyan?
2010. jún. 1. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan. Egyszer már majdnem összejöttem vele, de rájöttem h hülyít. Azóta néha váltunk pár szót, meg ha olyan kedve van megfogja a seggemet. Én meg csak reménykedek h hátha...de ez már nem ide tartozik.

15/L

2010. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van..7 éve sajnos:( Persze közben nekem is mindig van más, amolyan újdonság varázsa, de amikor már nyögve nyelve vagyunk a végén, mindig rá gondolok:(

Reménytelen ez az eset, 22 évesen ilyen szerencsétlen is csak én lehetek.


Amúgy igyekszem az apró cseprő dolgait nem figyelembe venni, nem azt gondolni,hogy akar valamit,mindig rá kell fognom arra,hogy részeg és sikerül is, mert egész könnyen átvészelem azokat a szakokat amikor ezt csinálja.

Régen mindig reménykedtem, hogy biztos azért mert akar valamit és tényleg mindig azt mondtam,hogy biztos azért mászik rám ha részeg mert mondjuk félénk érzelmi téren...aztán amikor letagadott, akkor megfogadtam,hogy soha többé...mégis azóta is ha találkozunk bulikon és van valami,még mindig megvisel azért 1-2 napra:S

2010. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!