Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szokás az ex-pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokás az ex-pasiknak mondani?

Figyelt kérdés
nyáron voltunk kicsit nyaralni,haverok.Akivel voltam,csak expasi. De most olyan dolgok derültek ki,amit nem tudok hogy emésszek. Allandóan mutogatni akart a strandon,campingeken,legjobb haverjának meg bugyimentes képeket is mutatott rólam. Ezt nem rég mondta a fiu,aki látott rólam egy ilyen képet. Vagy mikor nyaraláson elaludtunk,vagyis csak én,ruha nélkül,ö meg tovább ivott haverjaival. És bevezette titokban a szobába a haverját,hogy lásson pucéran. Eszem megált,mikor ezt közöltek velem kb 4 napja. Balatonon a fiuk elött levette a felsö bikinimet is,azt modnta,nem szereti ha ugy napozok hogy feher marad a cicim...Igen,nyomorék ezért hagytam el,de ezekre mér nincs szo amikkiderültek...

2017. nov. 30. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszont egy ideig mégis együtt voltál vele ami azt jelenti hogy ez a hozzáállás működött... szóval most már fölösleges kiakadni rajta
2017. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Kezdd el terjeszteni, hogy kicsi a pötse és nem is áll fel neki.

Már ha bosszúszomjas vagy.

Ha nem vagy, akkor legyints egyet és nézz előre.

2017. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
A megérzésed valahogy nem működött túl jól, ha mégis összejöttél vele. A normális pasikat meg nyomjátok egyből a barátzónába, ugye?
2017. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:DDD Nyomorékok vagytok.
2017. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!