Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az elvárható reakció az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elvárható reakció az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

A lány viccesen megjegyzi, hogy kicsi a melle, a fiú viccesen megjegyzi, hogy ruha nélkül tudna csak véleményt mondani.

A lány leveszi a ruháját, a fiú meglepődik. A lány várja a fiú reakcióját, mit fog tenni a fiú, ha meg van lepődve, és 100% hogy bejön neki a lány, aki még ráadásul idősebb is nála?

Esélyes, hogy közelebb megy és megcsókolja, vagy inkább kimegy a helységből és a lánynak lesz kínos?


2017. nov. 28. 23:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Senki nem poénkodta el. Gyerekes vagy, mert normál férfit nem azzal tudsz felszedni, ha levetkőzöl előtte.

Tegyük fel, hogy én vagyok a pasi helyében és nagyon szexhiányom van. Akkor max dugunk egyet és utána be is fejeztem veled, mert r.b@ncnak foglak tartani.

De ehhez az kell, hogy egyáltalán ne szeresselek (barátilag sem). Ha valamennyire bírlak és tisztellek, akkor jó kínos szituációt teremtesz, mert maximum kiröhöglek és utána biztos, hogy elkerüllek egy jó darabig.

Nagyon el lehetsz keseredve ha így próbálsz meg felszedni valakit.

2017. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!