Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan amit soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan amit soha nem bocsájtanál meg a párodnak (szóbeli dolgokra, bántásokra gondolok most)?

Figyelt kérdés
ha a párotok azt mondaná nektek.
2017. nov. 4. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

"Elhagytam a Glamour-kuponjaidat."


28/N

2017. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az állataimat szidná azt sose bocsájtanám meg neki mivel az állataimat nagyon szeretem őket nem szeretem ha szidják.(: De a párom sose szól rájuk semmi rosszat mert ő is szereti az állatokat.Más "bántás" nincsen ami miatt ha megtenné nem bocsájtanám meg.
2017. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sértegetne engem vagy a családom.
2017. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Van olyan, amit nem vagyok hajlandó eltűrni, ilyen a féltékenykedés és alaptalan vádaskodás, sértegetés, vagy a lekezelő, lenéző hangnem. Ilyen az is, ha megpróbálná aláásni az önbizalmam vagy passzív-agresszív módon játszmázna kommunikáció helyett konfliktushelyzetben. Miért lennék valaki olyannal, aki nem tisztel, nem hajlandó normálisan kommunikálni és nem bízik bennem?
2017. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha bármilyen degradáló, nem építő jellegű kritikát vágna a fejemhez, vagy lenézően beszélne rólam, az nagyon bennem maradna. Ismer mint a tenyerét, tudja, hogy mik a hibáim. De ezeket mindig építő jelleggel mondja, nem néz le miattuk. Ha sokat kritizálna, azt nem tudnám tolerálni.
2017. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan kritizálna, ahelyett, h segítő szándékkal mondaná. Most kapartam fel magam a földről, a francnak se hiányozna.
2017. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!