Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő éhes, könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő éhes, könnyebb megcsókolni? Ugye a csók önmagában egyfajta szájból etetésből, ételmegosztásból alakult ki evoluciós szinten, tehát ha a nő éhes jobban fogadja a csókot? Vagy ha ettél előtte?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom, de engem olyankor kb megközelíteni sem lehet, ritka bátor ember aki már hozzám mer szólni. Ha odajönnél puszilgatni és esküszöm kioltanám az életed!

Éhes nőkkel ne packázz.

Pláne egy ilyen szöveggel mellé amit itt irtál, mert ehhez nem kell éhesnek se lenni, ez önmagában sok!

Utána meg megint nem. Utálom ha kajás szájjal akarnak csókolgatni.

2017. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A szájból etetés a madaraknál figyelhető meg.
2017. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Olyankor szopatni jó, mert egyrészt rögtön rábukik a húsra, másrészt éhségében nyeli a spermát, mint a torkosborz.
2017. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak a madaraknál. Alapvetően például a farkasoknál és sok emlősnél megfigyelhető, hogy túleszik magukat ha élelemhez jutnak és a gyomrukban elraktározott túlzott élelmet visszaöklendezik a fajtársaiknak, kölykeiknek. Nősténynek, stb.
2017. nov. 3. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Te nagyon a melypszichologiaban indultal el. Altalaban bejon...de a “nő” egy kulon allatfaj, ahol minden logika illetve minden pszichologiai alap illetve belsobb ertelmezes ertelmet veszti.
2017. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
#3, remélem egyszer leharapja a pcsödet ;)
2017. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
ha valaki éhes, akkor büdös a szája..
2017. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Figyi...ha annyira éhes vagyok és nem hagysz enni leharapom a szád a p...ba
2017. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
En nem vagyok sem madar,sem farkas. 2 sajtburgert inkabb pls.
2017. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen kulturáltan feltett kérdés, illik úgy válaszolni rá.


Nem, attól tartok, nem könnyebb. Az éhes nő türelmetlen, még a szeme sem a férfin fog megállapodni, hanem ide-oda csapong, amíg ennivalót nem lát, és néha felszínesen válaszol a kérdésekre is.

Szóval a magam részéről, két étkezés között félúton számíthat az illető jó fogadtatásra. Nem pihegek bágyadtan és álmosan a jóllakottságtól, nem vagyok türelmetlen az éhségtől, ebben a kiegyensúlyozott állapotban lehet nagyon jól a másikra koncentrálni.

2017. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!