Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 18 körüli lányok, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 18 körüli lányok, volt már hogy zaklatott benneteket egy 30 körüli férfi neten? Ajánlatokat tett, rámenős erőszakos volt veletek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen :-?
2017. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Bővebben :-?
2017. okt. 8. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Persze, nem egyszer, de tiltottam is őket.

Alapvetően szívesen beszélgetek bárkivel, itt is vissza szoktam írni, ugyanakkor sokan nem értik, hogy a nem az nem és elkezdenek erőszakoskodni, lehordani mindennek, ilyenkor pedig már nem kérdés, hogy mi lesz a következő lépés a részemről.:)

2017. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Előfordult.


De, határozottan el lettek küldve, ha nem értettek belőle, akkor meg tiltva lettek és kész.

2017. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Engem egyszer zaklatott egy 19 éves csaj.
2017. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem is egyszer. Törlés, tiltás és kész.
2017. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Napi több ajánlatot szoktam kapni. Itt a gyakorin meg Facebook-on is. Sőt házassági ajánlatot is, nem tudom mennyire komoly... Amíg nem tolakodó tetszik, hogy keuózdeményeznek é szívesen flörtölök. De volt aki elég tolakodó volt és nehezen tudtam lerázni.
2017. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Írkált Facen, letiltottam, aztán üzeneteket küldözgetett kamu profilokból, de egy idő után leállt, mert nem reagáltam semmire sem. Meg is fenyegetett, hogy megkeres, meg ilyenek, de szerintem nem csak nekem írkált.
2017. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes sztori. Akkor 36 éves volt a pasi. Vallásosnak adta ki magát, elvileg az is volt, de egyre és egyre többet akart, amit olyan diszkréten csinált hogy nem vettem észre. (Mondjuk 16 voltam, eleg naiv.)

Először csak beszélgettünk, aztán adjam meg a telefonszámom, aztán tali stb...

Ha egy egy lépést soknak ereztem es jeleztem is (pl telószam megadása), vérig volt sertődve hogy ugyanmár ő csak barat, miért ne lenne nornális ez 2 barát között, és bízhatnék benne annyira hogy ugyse fog rosszkor hívni.

A talalkozóba végül nem mentem bele, letiltottam, de több profilt is csinált amiről írogatott, a számát is letiltottam de munkahelyiről hívogatott...

Megmondtam neki hogy ez zaklatás es adok egy utolsó esély hogy leakadjon rólam. Még utoljára megpróbálta a lelki zsarolást (magyarul beadta hogy,en arulom el őt, meg gyanusitom meg ilyenek), de nem álltam bele, nem írtam vissza...

Még mostanában 1x megpróbálta kedvesen, de erről a kamu profiljárol is tiltottam. Úgy néz ki megszabadultam tőle örökre:)

19L

2019. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!