Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek olyan, hogy olyasvalakivel jöttetek össze, akiről, amikor megismerkedtetek, még nem is gondoltátok volna ezt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal össze se jövök, akit nem ismerek teljesen. Egyszer randiztam életemben, de akkor is hónapokig ismerkedtem a lánnyal.
2017. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ő lett a férjem. Egyébként az ismerkedések jelentős részében nem gondol az ember arra, hogy az illetővel összejön. Persze ez azokra a helyzetekre igaz, ami nem párkeresési szándékból történik.
2017. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult, de előtte jól megismertem.
2017. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az életem párjáról is elmondható ez.

Amikor megismertem, nem állt szándékomban pasizni, nem néztem rá különösebben senkire.

Nem azért, mert nem tetszett, csak akkor épp tényleg nem akartam. Most már nem is értem, hogy tudtam így elnézni mellette. De nem bánom, hogy így alakult, hiszen azóta is együtt vagyunk, szeretjük egymást.

2017. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elő. Kb. mindegyik esetnél.
2017. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod... először meg minden szép és csodálatos, utána meg .....::(((

De vannak kivételek is :)

2017. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Itt a kérdé félreértése történt. Úgy értem: akiről elsőre nem is gondoltátok volna, hogy össze fogtok vele jönni, de aztán mégis.
2017. okt. 3. 17:41
 8/8 A kérdező kommentje:
*kérdés
2017. okt. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!