Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az undorító átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az undorító átlag felett-alatti kasztolgatás ami ezen az oldalon megy?

Figyelt kérdés

Komolyan mintha náci ideológikát olvasnék, végtelenül aljas, embertelen és éretlen. Egy férfi miért ne választhatna magának egy számára vonzó nőt, ha esetleg nem egy kigyúrt, pénzes, márkás ruhába öltözött egyén? A tetszés nem mindenkinél egyforma nem mindenkinek tetszik ugynaz.

Egy valamivel van gond az az igénytelenség, ha valaki lusta tisztálkodni, szakadt büdös, ruhákba járkál és egészségtelenül elhízott persze nem betegség akkor érthető az, hogy leszolják. De egy olyan embernek mondani ezt aki igényes, ápolt csak nem egy brad pitt, nem az aktuális divatnak öltözik, nem jár luxus fodrászhoz szerintem végtelenül undorító ilyennel jönni.

Inkább legyen egyedül keresse a lehetőségeket, minthogy összejöjjön egy neki nem tetszővel és szenvedjen mellette. Arról senki se tehet, hogy úgy született joga van neki is válogatni, ne legyetek ilyen embertelen nácik!


2017. szept. 24. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Itt is, mint a való életben is különböző emberek vannak, különböző igényekkel. Szerintem ne vedd magadra, nem hiszem hogy a többség így látná. Amiket írsz jogos, de nem hiszem mindenki ilyen.
2017. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Relax. Gyakran a leghülyébbek a leghangosabbak. Akik meg tudják az igazságot, azok meg csendben elvannak vele.


Akik meg azt akarják, hogy amit ők hisznek azok hangosan kiabálják az Ő igazságukat, hogy mindenki elhiggye, hogy az az igaz... De mi tudjuk, hogy nem így van :)


Az emberek attól még emberek maradnak (és emberségesek), hogy itt GYK-n páran mást írnak :) A világ nem változik meg attól, hogy leírt ide pár ember pár sort... és attól sem változik, hogy mi elolvastuk ezeket a sorokat.


20 F

2017. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem te itt valamit kicsit félreértesz. Választhat a férfi magának bármit, csak arcra esik. Mert ő hiába erőlködik, ha nem fogadják el olyannak amilyen.


Én erre klasszikus példa vagyok, más kérdés, hogy már régen sikerült beletörődnöm szerencsére, így már nem zavar.


Elvagyok egyedül mint a befőtt, a folyamatos elutasításnak köszönhetem, hogy rengeteg dolgot ki próbáltam az életben és volt időm arra is, hogy műveljem és fejlesszem magamat. Most jó munkám van, vannak barátaim és hobbijaim amik az időm bőven nagy többségét kitöltik úgy, hogy a nőkkel aligha kell bármit foglalkozzak.

2017. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mindenki ilyen nem csak magam miatt írtam ki, csak nincs értelme ilyeneket mondani, mert az alacsony önbizalmát még jobban aláássák ezzel. Én ezt élőben is megtapasztaltam. Szerencsére már van hitem, emberségem. Soha nem mondanám senkinek azt, hogy vegye lejjebb inkább bíztatnám.
2017. szept. 24. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet látni,hogy ezen az oldalon sokan vannak akik kifejezetten arra hajtanak,hogy lehúzzák a másikat és egy-egy negatív beszólással a földbe döngöljék.


Nem tudom,hogy ez miért jelent valakinek örömet, de ahogy az előttem szóló is írja, nem kell foglalkozni az ilyennel.


Persze ha valaki kérdez, mert nehéz helyzetben van, tanácstalan, kétségbeesett, biztos rosszul érinti és nem tudja figyelmen kívül hagyni azt, ha valaki a válasz, segítő szándék helyett rögtön lehordja, bírálja.


Meg kell tanulnunk szelektálni.

2017. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt a legtöbb válasz kifogáskeresés arra, hogy miért nem talál párt. Egyszerűbb beskatulyázni mindenkit, mint beismerni, hogy vele van a probléma.
2017. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt sok minden undorító. Többek között a sok kamukérdés is, az olyan kérdések is, ahol nem konkrét tanácsra van szüksége a kérdezőnek, épp csak arra, hogy a saját sekélyes hozzáállásában támogassák és megerősítsék őt a válaszolók. Az sem szimpatikus, hogy itt mindenki mindenhez ért és ítélkeznek a vakvilágba, tele sablonos, negatív gondolatokkal, hiedelemrendszerekkel. Kérdezők és válaszolók egyaránt.

Én röhögni járok fel ide, de néha sínék inkább. :D Amikor belegondolok, hogy ennyi buta, műveletlen, primitív, faék egyszerűségű írogat ide, nos...és az ilyenek is esznek, isznak, szarnak, dugnak, szívják a levegőt. Non-sense. Mint mondtam már, mindig az a szép, aki tetszik. Nincs, nem lehet egy sablont és szabályszerűséget ráhúzni erre, aki feketébe és fehérben látja a világot és benne ezt a témát is, az egyszerűen h.ülye. Meg egyébként is, miért nem érdekel több embert a világunk eredete, hogy kik vagyunk mi és mi az univerzumban betöltött szerepünk, miért nem keresnek válaszokat a miértekre magasabb szinteken? Csak a beszűkült tudatállapotú embereknek jelenti a párkeresés a legnagyobb gondot az életükben. Az igazán színes személyiségeknek, akiket komolyabb dolgok érdekelnek, nincs kedvük és igényük ilyen felszínes kérdéskörrel foglalkozni.

2017. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves A látszat csal!

Az első válaszod, amivel maximálisan egyet értek. Valahogy ide többségében olyanok járnak, akiknek viszket odalent de nagyon. Persze természetes, minden ember azt gondolja a legnagyobb dolognak, ami az ő életében nincs jelen. Ez a negatív gondolkodás sajnos még arra is jellemző néha, aki azért odafigyel erre.

Pedig tényleg nem minden ám a párkapcsolat. Én már a párommal lakom, 5 éve vagyunk együtt, de van rajta kívül 100 más dolog, ami fontos az életemben és boldoggá tesz. Sajnálom azt, aki ezt nem élheti át, mert csak a kapcsolatot kergeti egész életében.

2017. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vajon hogy sikerült idekeverni a nácikat?

A leírás is elég fura. Ha a kérdező esetleg a saját sikertelenségére keresi a választ, akkor az nem biztos, hogy csak a külsőségekben keresendő.

2017. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a Gyakori kérdéseken!

Szerencsére a való élet más, és sokkal jobb, mint amiről itt írnak. Én nem is tudom, hogy némelyik válaszoló egy másik bolygón él-e...


21/L

2017. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!