Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja sok férfi csalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok férfi csalásnak a sminket?

Figyelt kérdés

Sajnos gyerekarcom van, sminkelve is 5-6 évvel fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi valójában vagyok.

A korrekciós jellegű natúr smink (korrektor, szempillaspirál) már hozzátartozik a mindennapi rutinomhoz ugyanúgy, mint a fog-, vagy a hajmosás.


Mégis sokan hangoztatják itt, hogy csak a természetes nők a jók, fúj smink, csalás, meg hasonlók.


Kb ennyi sminkről van szó, mint a képen:

[link]


(összahtásban, ugyanis lehet, a modellen több terméket alkalmaztak, mint én szoktam, de nekem alapból szép a bőröm)


2017. szept. 21. 21:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
36%

Mert csalás. Nem tudok komolyan venni egy ilyen nőt. Az én párom a jelenlétemben ne sminkeljen, mert undorító. Hála Istennek mikor velem van, nem is teszi. Sokkal szebb nélküle.


Miért kéne valaki, akinek annyi önbizalma sincs, hogy maszk nélkül lépjen utcára? Ha nekem nem kell, neki sem. Ha meg igen, nekem nem kell.


Gyűlölöm az undorító fogyasztói társadalmat, azért van ez.

2017. szept. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom aki utálja a sminket, az lepedőben és zsákokban jár.


Az előnyösen szabott ruhák pont annyit dobnak az ember megjelenésén, mint egy jó smink.


Sőt, igazából dezodort sem kellene használnia annak, aki természetességmániás. Végülis az izzadság tök normális, mindenki izzad, csak azért fújjuk, hogy másokban jobb benyomást keltsünk(a saját izzadságunkat alig érezzük)


Amúgy igen, a csajon is egy kiló vakolat van, abban különbözik csak a másik linkelt lánytól, hogy a kérdező által linkelt nőn ízléses natúr smink van, a válaszoló által linkeltén meg valami hozzánemértő akart feltűnő sminket összehozni.

2017. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mert az.


Hiszen, mikor lemosod a sminket, mit lát? Egy MÁS embert.


Én kifejezetten szeretem, ha a barátnőim nem sminkelnek, mert aki szép, az smink nélkül is az, aki meg eleve nem szép, azzal a smink nem tesz csodát.


34ffi

2017. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#22: ruhát azért hordunk és dezodort azért használunk, mert ezek hiánya zavar(hat)ja a többi embert. Tekintettel vagyunk rájuk.

A smink nem kötelező és a hiánya sem zavar senkit. Legfeljebb azokat, akik ezeknek a gyártásából és eladásából akarnak meggazdagodni.

Engem jobban érdekel a valóság, mint annak a szándékos elkendőzése.

2017. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!