Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy srác szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác szemébe néztek, és megsimogatjátok a felkarját, az nálatok jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ez többször is megtörtént, tehát úgy sejtem, nem lehet véletlen. Egyébként rendszeresen ölelgetjük, simogatjuk egymást, és az intimebb részek (popsi, mell, comb) kivételével már szerintem mindenhol simogattam, az arcát is párszor. Szóval ezt lehet jelnek venni egy lány részéről? Nincs túl sok tapasztalatom, alapjában véve nem is vagyok az a bátor és nyomulós ember, és ritkán érintek meg lányokat, szóval ez nálam már nagy szó, és kíváncsi lennék, hogy ha egy lány többször is ilyet csinál, akkor tovább lehet-e lépni.

2017. szept. 21. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot, aki eléggé populáris a nőknél és ő azt mondta, hogy ha megsimogat a lány, az szexuális vonzalom tudatalatt, ha pedig megpaskol, akkor az csak haverság, barátság jele.
2017. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igen, jelent valamit, mert nem szoktam csak úgy bárkit simogatni, legyen akármilyen jó haver :D szóval, ha már a simogatásig eljutok, akkor tetszik a srác. De emberfüggő szerintem.
2017. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt érdemben csak akkor derítheted ki, ha továbblépsz ezzel a lánnyal. Mi a célod vele? Randizni? Akkor hívd el. Lefeküdni vele? Akkor nyomulj rá jobban. Amíg megmaradsz vele ezen a szinten, bármit mondhatnak az itteni lányok, meg magukat lánynak kiadó fiúk, azt nem fogod megtudni, hogy ez a konkrét lány hogy tekint rád.
2017. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor taperolok férfiakat és csak akkor engedem hogy az arcomhoz érjenek és/vagy simogassanak ha akarok is valamit az illetőtől. Ez intimebb (érzelmileg) mint ami a barátságba belefér.
2017. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ténykeg ilyen vak vagy? :D
2017. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*tényleg
2017. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5: Amint írtam is, nem igazán vagyok tapasztalt. Engem nem szoktak ölelgetni, simogatni, a közeledéseimet is rendszerint hárítják, ő az első, akitől rendszeresen ilyesmit kapok, és azt hiszem, a bátortalanságomban az is szerepet játszik, hogy még mindig nem tudom elhinni, hogy ez velem történik.
2017. szept. 21. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
En a helyedben magamhoz huznam es megcsokolnam ;) 100% h tetszel neki :) probald ki :) de utana mond el mi volt :) 26N
2017. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!