Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány azt mondta nekem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azt mondta nekem, ha a külsőmön valamit megváltoztatok akkor konkrétan megerőszakolna, ezzel mire célzott?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9/9 Rendelek párat, ezek tutik:)
2017. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik és jól érzed benne majd magad, akkor egy próbát megér.... de ez elég nem is tudom... mindegy már így is lepontozott a sok femináci. Te se mondod neki, hogy az újságban láttál ezt azt, és ha így úgy csinálná megerőszakolnád. Erre kábé az összes femi ugrana, hogy miért nem fogad el úgy ahogy vagy stb... fárasztó.
2017. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, mondtam neki, hogy xy barna hajú idős színésznő nő a favoritom és hogy a haját meg a sminkjét egyszer a kedvemért megcsinálhatná úgy ahogy neki is van és jött a duma, hogy így nem fogadsz el bla bla...

Viszont ha én nem teljesítem neki amit mondott (mivel kényelmetlen és hosszadalmas) ezért jön a duma, hogy te nem tudsz kitartani egy nő mellett se... anyád

2017. szept. 21. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!