Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy pasit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy pasit aki tetszik, gondolatban máris ott tartok, hogy fog elhívni randira, holott ő még nem is utalt rá, emiatt nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a baráti társaság (fiúk is vannak) szerint nem a külsőmmel van gond, inkább az rémíti meg a pasikat, hogy okos vagyok. Merthogy még nem volt kapcsolatom. Lehet, hogy tényleg az a baj, hogy 2 perc ismeretség után, már a kapcsolatra gondolok? Külső jele ennek szerintem nincs, nem vetem rá magam a kiszemeltre, vagy ilyesmi.Közben pedig jó lenne, ha végre lenne valaki, mert nagyon vágyom egy testi-lelki társra. Jah és a kiszemeltekről annyit, hogy nagy többségben aki tetszik, mind idősebb nálam...Hol a hiba?
2008. okt. 21. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos egy baráti kör biztos nem fogja neked azt mondani, hogy csúnya vagy. Az okos nőket szeretik a srácok, bár valóban lehet, hogy az a baj, h már egyből a házat tervezed :P
2008. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető hogy ha megismersz valakit aki elsőre bejön és ehhez még magányos is vagy, akkor az jut eszedbe hogy lehet hogy jó lenne vele. Nincs semmi gond azzal hogy okos vagy :), nekem kifejezetten bejön ez. Nincs kiábrándítóbb látvány mint egy szép, de holt hülye nő (pl ilyen a tévés Annácska :D)

Szerintem nincs benned hiba, egyszerűen még nem ismerkedtél meg a megfelelő egyénnel eddig. Eddig nem volt szerencséd még de biztos vagyok benne hogy szép lassan az lesz :)

2008. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat persze, kis kivancsi fancsi, gondolatod mar a szex korul forog, 17 vagy, ez termeszetes, mi a problema.

Ha olyan okos vagy es a kulsoddel sincs gond akkor miert nem talaltal mar baratot, hiszen az osszes veled egykorunak az agya ugy mukodik mint a tied.

Lehet hogy nagyon teszed a fejedet, lehet hogy affektalsz, nagyon tuti akarsz lenni. Legyel termeszetes, azzal tobbre mesz, ne felj eszrevesznek igy is!

2008. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ha most egyedül lennék, már ismerkedni kezdenék Veled privátban, mert én az okos lányokat szeretem, viszont így meg tudlak talán nyugtatni.


A Kedvesem hasonló korú és helyzetű (volt amikor megismerkedtünk), neki én vagyok az első, ő is okos, érett, én pedig pár évvel idősebb vagyok. Boldogok vagyunk, már négy éve.


Ennél a kérdésnél van egy hosszú válasz, ami ugyan egy 14 évesnek szól, de talán Te is találsz benne hasznos gondolatot:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


Fel a fejjel! Ne add fel önmagad egy kapcsolatért, mert azzal a pasival, aki nem szereti az okos lányokat, nem valószínű, hogy boldog leszel. Ugyanakkor a tapasztalatszerzés sem árt.


Továbbra se nézz bele meggondolatlanul bármilyen tükörbe (értsd: pasi), csak ésszel! :)

2008. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre válaszul: Nem benned van a hiba, egyszerűen csak nem vagy kompatibilis a sok buta pasival. ;) Ha egyáltalán valakinek szégyenkeznie kellene emiatt, az nem te vagy.
2008. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok biztató választ nyugtatgatom magam, hogy majd egyszer úgyis találkozom a megfelelővel!

Mégegyszer köszi! (még ha az első válaszoló azt is írta (úgy is lehetett érteni :) hogy gyakorlatilag ronda vagyok)

:)

2008. okt. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!